Japon Amazon'undan HDD almak güvenilir mi?

Fiyat çok iyiymiş de HDD'lere kargoda ne olacağını kimse tahmin edemez. Bi' "tık" etse gider valla kafa vurmasından. Sapasağlam da gelebilir tabii. Zaman sorununuz yoksa ve garantiyle uğraşabilecekseniz siparişi geçin gitsin. En kötü 1 hafta daha uğraşırsınız sağlamını getirtmek için.
Haklısınız, her türlü elektronik ürünü internet üzerinden alıyorum ama eğer ki HDD alacaksam gidip mağazadan alıyorum. Uluslararası kargo şirketi düzgün bir şekilde gümrüğe getirse bile yurt içi kargo firmaların hali ortada.

Haklısınız, her türlü elektronik ürünü internet üzerinden alıyorum ama eğer ki HDD alacaksam gidip mağazadan alıyorum. Uluslararası kargo şirketi düzgün bir şekilde gümrüğe getirse bile yurt içi kargo firmaların hali ortada.
Yurt içinde de DHL kullanılıyor yurt dışından gelince. O yüzden DHL'i istisna kabul etmek gerek.

Kayit teknolijisi ne bulmaca gibi anlatmayın ya adam gibi normel bir insanin anliyacagi dilden.
SMR kayıtta veriler birbirinin üstüne yazılırken; CMR kayıtta yan yana yazılır.
SMR kayıt böylece daha büyük boyutlara ulaşabilir ancak dayanıksızdır, kolay bozulabilir.

1620789393690.png

Yeni konular

Geri
Yukarı