Japon mu Çinli mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P5dq5T5.jpg

Tamam abartmayalım da komik mi bu ...?

Tamam abartmayalım da komik mi bu ...?
Konunun çok komik olduğunu herkesin güleceğini iddia ettiğimi hatırlamıyorum. Hiçbir yerde de yok öyle bir ifadem. Çünkü biliyorum ki herkesin zeka seviyesi ve espiri anlayışı farklıdır. Bu nedenlerden ötürü espiriyi beğenmemiş ya da anlayamamış olmanı garipsemedim. Burası yetenek yarışması yeri değil beğenmemiş olman sadece seni bağlar, kimseyi ilgilendirmez. Yapman gereken şey emeğe saygısızlık etmemek adına yorumunu düzgün yazmaktır ya da hoşlanmadıysan başka konuya gidersin. Eğer espiri konusunda bir iddian varsa da açarsın bir konu orada kendi tarzını yansıtırsın. Bu iş benden sorulur babında kendi yeteneklerini sergilersin. O da yoksa ses çıkarmaman en iyisidir. Bilmem yeterince açıklayıcı ve bilgilendirici olabildim mi.

Attığın görsel keşke biraz daha bakmaya değer olsaydı. Kimse attığı iletinin boş ileti niteliğinde olmasını istemez. :)

Koca paragraftan sadece bu cümleyi anlayabildiğinden anlaşılıyor ki benimle münakaşa ve fikir beyanı yapabilecek kapasitede ve zeka seviyesinde değilsin. O nedenle sana önerim biraz daha kendini geliştir. Yanlış anlama sakın senin iyiliğin için söylüyorum bunu. Kimsenin hayatta başarısız olmasını istemediğimden söylüyorum.

Yazdığın paragraftaki tek mantıklı cümle oydu. Kusura bakma. Emeğe saygısızlık etme falan demişsin de saygısızlık edilecek emek de yok.

Komik gelmediyse hiçbir şey yazmazsınız konu gerilerde kalır gider. Ben de gülmedim ama biri bu espriyi komik bulup forumda paylaştı diye laf etmek kimseye düşmez. Paylaşılan her şeyi beğenmek zorunda olmadığınız gibi beğenmediğiniz her şeye de laf etmek zorunda değilsiniz.

Konu tartışmaya döndüğünden dolayı kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı