Japonya veya Kanada'ya gidilir mi?

Hocam adamların kültürü bu. Bakmayın sevgi pıtırcıkları olduklarına 2. dünya savaşında acımasızlıkları ile ün saldılar. Bizi şu an pakistanlılar falan seviyor :D

Adamların kültürü ancak bu kültür 20 yılda mı değişti? 20 yıl içinde Japon'lar gibi bir ırk bizi sevmeyi bıraktı ve Pakistanlılar bizi sevmeye başladı. Türkiye yüzyılı.😀

İmkan varsa 2 saniye düşünmeden gidilir, şahsen ben Japonya'ya giderdim, doğal güzellikleri ve "Doğu'nun başkenti" olarak bilinen Tokyo'yu çok seviyorum. Hayalim Sakura ağaçlarının altında kamp yapmak :)

Adamların kültürü ancak bu kültür 20 yılda mı değişti? 20 yıl içinde Japon'lar gibi bir ırk bizi sevmeyi bıraktı ve Pakistanlılar bizi sevmeye başladı. Türkiye yüzyılı.😀
20 yılda çok şey değişir hocam :) Mesela 2021 e kadar japonlar bizi vizesiz kabul ederdi.

Gitmesine ikisine de gidilir fakat ben olsam Avrupa ülkelerinden birisine giderdim. Hem memleket özlemini gidermek için yakın kalıyor, hem uzun yaşam için sosyal devlet anlayışları ile güzel bir yaşam sürüyorsunuz, hem de vatandaşlık aldığınızda bildiğim kadarıyla tüm Avrupa Birliği ülkelerine gidebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı