Japonya'da Skinler Daha mı Ucuz?

Edit: alamıyoruz dostlar. 40 liralık bir Gut Knife için satın al kısmına bastım ve giriş yaptım giriş yaptıktan sonra hemen fiyatları TL cinsine çevirdi hepsi 1000-1300 civarı fiyatlara yükseldi bir anda. Koruma koymuşlar yani.

Edit: Alamıyoruz dostlar. 40 liralık bir Gut Knife için satın al kısmına bastım ve giriş yaptım giriş yaptıktan sonra hemen fiyatları TL Çin'sine çevirdi hepsi 1000-1300 civarı fiyatlara yükseldi bir anda. Koruma koymuşlar yani.

Bu bug gibi şey bu zamana kadar her yerde paylaşılırdı, anlık para birimi değişiyor sonra ülkenize göre çeviriyor. Yoksa Steam pazarı diye yer kalmazdı.

Horizon Zero Dawn 72 TL'den çıktığında Endonezyalılar VPN kullanarak akın etmişlerdi. Sonradan bunu fark ettiler ve fiyatı yükselttiler. Ancak pazar tarafı farklı. Bu yüzden alabileceğinizi zannetmiyorum ki, şimdiye kadar bu olay patlardı, eğer böyle bir şey olsaydı.

Edit: alamıyoruz dostlar. 40 liralık bir Gut Knife için satın al kısmına bastım ve giriş yaptım giriş yaptıktan sonra hemen fiyatları TL cinsine çevirdi hepsi 1000-1300 civarı fiyatlara yükseldi bir anda. Koruma koymuşlar yani.
Dediğim gibi Japonya'dan hesap açıp cüzdan kodu ekleyip alacaksın.
Sonrasında bir kaç hafta bekleyip asıl hesaba takas atıp Türkiye hesabından satacaksın.

1621186680792.png

Olmuyor denemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı