.JAR dosyası nasıl .DLL yapılır?

Ben aradigi seyi cozemedim zaten, muhtemelen xy problem.

Selam kusuruma bakmayın biraz geç yanıt verebildim. Hocam benim amacım Minecraft ghost Client olan .jar dosyasını .dll'ye çevirmek. Neden .dll diye sorarsanız çünkü amacım başka bir Minecraft server clientine inject etmek. Bu nedenle .dll yapmak istedim.

Basit bir yöntem ama çalışır mı emin değilim.
Notepad++ ile dosyayı açıp kaydederken .dll olarak kaydedebilirsin. Komutlar değişmez sadece uzantı değişir.

Bu yöntem çalışmadı hocam.

Selam kusuruma bakmayın biraz geç yanıt verebildim. Hocam benim amacım Minecraft ghost Client olan. Jar dosyasını .dll'ye çevirmek. Neden .dll diye sorarsanız çünkü amacım başka bir Minecraft server clientine inject etmek. Bu nedenle .dll yapmak istedim.
Öyle çalışmıyor maalesef. Jar dosyası muhtemelen Forge ya da Fabric modu ve bunu DLL yapamazsınız. DLL olanlar apayrı bir şey.

Öyle çalışmıyor maalesef. Jar dosyası muhtemelen Forge ya da Fabric modu ve bunu DLL yapamazsınız. DLL olanlar apayrı bir şey.
Biliyorum hocam biri java ile kodlanmış diğeri ise C. Fakat yinede bir uygulama v.s var mıdır diye merak ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam böyle bir video varda tam anlayamadım eğer adamın yaptığı gibi oluyorsa banada anlatır mısınız?

Biliyorum hocam biri java ile kodlanmış diğeri ise C. Fakat yinede bir uygulama v.s var mıdır diye merak ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam böyle bir video varda tam anlayamadım eğer adamın yaptığı gibi oluyorsa banada anlatır mısınız?
Olacağını düşünmüyorum videodaki gibi zira öyle tek tıkla yapılacak bir iş değil. Sonoyuncu için falan düşünüyorsan vazgeç bence.

Olacağını düşünmüyorum videodaki gibi zira öyle tek tıkla yapılacak bir iş değil. Sonoyuncu için falan düşünüyorsan vazgeç bence.
Sonoyuncu için zaten ben linuxda conqueror var onla v.s hallediyorum. Hile korumaları v.s kolay oranın. Lunar Client için düşünmüşdüm aslında. Zaten Ghost Client v.s bende var benim tek istediğim bunu başkalarına'da verip injector ile çalıştırmakdı. O zaman bende c++ ile kodlanmış/kodlayacağım bir client bulayım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı