Java açılmıyor

ilhanali

Centipat
Merhaba bügün Java PC de yüklü olmadığnı fark ettim. Java'yı indiriyorum fakat Java açılmıyor. Chrome, Opera ve Edge de de açmayı denedim fakat açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Yanlış bilmiyorsam Java sadece İnternet Explorer ve Mozilla Firefox'da destekleniyor hatta o yüzden okullarda DYS'ye ya Firefox ile yada İnternet Explorer ile giriyorlar.
Yanlış bilmiyorsam Java sadece internet Explorer ve Mozilla Firefox'da destekleniyor hatta o yüzden okullarda Dys'ye ya Firefox ile ya da internet Explorer ile giriyorlar.

Doğru siteden indirdiğinize emin misiniz? Linkini verdiğim siteden mi indirdiniz? Rehberi uygulayın.

Evet bu siteden indiriyorum.
Yanlış bilmiyorsam Java sadece İnternet Explorer ve Mozilla Firefox'da destekleniyor hatta o yüzden okullarda DYS'ye ya Firefox ile yada İnternet Explorer ile giriyorlar.
Önceden Opera'dan indirdiğimde açılıyordu fakat şimdi açılmıyor.

Mozilla Firefox veya internet Explorer'dan deneyin hangi uygulamayı çalıştıracaktınız?

Uygulamayı çalıştırmayacağım fakat Minecraft'ta server de ınternal expection: Java. IO. Ioexpection: Var olan bir bağlantı uzaktaki bir ana bilgisayar tarafından zorla kapatıldı hatası alıyorum ve çözümünün Java'yla alakılı olduğu gördüm ama bende Java yokmuş indirdiğimde de zaten açılmıyor.

Geri
Yukarı