Java kullanarak ödevime yardım eder misiniz?

Ücret ve toplam değişkenlerini oluşturmuşsun fakat herhangi bir değer yok. Kullanmak için değer ataman gerekecek.

Öğrenmek umrunda değilmiş de ödevi yapmak için veriyormuş gibi konuşuyorsun. Yukarıda anlatılanların çoğuna katılıyorum. Konunun ortasında yazdığın dil değişti yahu!

Yazdıklarınızı okuyunca daha komik geldi olay ve gerçekten de öyle.
teşekkür ederim öncelikle hatamı çözdüm ve çoktan kodlamayı bitirdim bile. ucret ve toplam değişkenlerine değer atamamışım gözümden kaçmış tamamen dikkatsizlik ve bunu bir cümlenle fark edip düzelttim. ama insanlar üstüne vazife olmayan durumlar hakkında yorum yapmaya bayıldığı için gereksiz şeyler söylediler. ben dosya ismine istediğim adı veririm kime ne diğer taraftan sahiden yapamıyor da olabilirdim belki de yeni öğreniyorum? insanların bu durumda benim geleceğim hakkında konuşması ne kadar doğru? ukalalık gerçekten kötü bir şey.

teşekkür ederim öncelikle hatamı çözdüm ve çoktan kodlamayı bitirdim bile. ucret ve toplam değişkenlerine değer atamamışım gözümden kaçmış tamamen dikkatsizlik ve bunu bir cümlenle fark edip düzelttim. ama insanlar üstüne vazife olmayan durumlar hakkında yorum yapmaya bayıldığı için gereksiz şeyler söylediler. ben dosya ismine istediğim adı veririm kime ne diğer taraftan sahiden yapamıyor da olabilirdim belki de yeni öğreniyorum? insanların bu durumda benim geleceğim hakkında konuşması ne kadar doğru? ukalalık gerçekten kötü bir şey.

Belki de üslubundan öyle anlaşılmıştır. Şahsen ben de öyle anladım. Yardım etmeye çalışıyorlar fakat bazen üstten bakmaya kadar gidebiliyor forumda.

Kendi başına yapabilmene sevindim. Rica ederim, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı