Java kullanarak ödevime yardım eder misiniz?

Bir bilgisayar mühendisi olarak üzüldüğümü söyleyeyim. İleri de bölümünüzden mezun olduğunuzda muhtemelen yazılım yapıyor olacaksınız ki bunlar en temel seviyedeki kodlar.

Kendiniz bir şekilde, yapabildiğiniz yere kadar "hatalı da olsa" kodu burada paylaşın. Hatalarınıza bakıp, kodunuzu düzeltelim.

Hepsini yaptırayım, bir şey öğrenmeme gerek yok derseniz kimsenin -ben dahil- yardımcı olacağını sanmıyorum.

Bir bilgisayar mühendisi olarak üzüldüğümü söyleyeyim. İleri de bölümünüzden mezun olduğunuzda muhtemelen yazılım yapıyor olacaksınız ki bunlar en temel seviyedeki kodlar.

Kendiniz bir şekilde, yapabildiğiniz yere kadar "hatalı da olsa" kodu burada paylaşın. Hatalarınıza bakıp, kodunuzu düzeltelim.

Hepsini yaptırayım, bir şey öğrenmeme gerek yok derseniz kimsenin -ben dahil- yardımcı olacağını sanmıyorum.
c# ile de yapabileceğimiz söylendi. ücret ve toplamda hata veriyor

Dosya Ekleri

• fdgs.png
    fdgs.png
    19,9 KB · Görüntüleme: 63
Adam Java odevi diye konu aciyor, ne hatadan bahsediyor ne de kodu paylasiyor.
En sonunda kod paylasmaya karar verdiginde de C# kodunu screen shot olarak paylasiyor. "fdgs.png" koymus resmin adini da. Ogrenmemek icin bu kadar caba gosterilebilir bence maximum.
Tebrik ediyorum cidden, yardimci olacaklara sabir diliyorum.

O okulu bitirip mühendis olacaksınız ve şu basitinden de basiti kodu yazamadan mı? Java ile mi yazacaksınız C# ile mi önce onu söyle. Biraz çalış dilin temel yapısına uğraş emek ver yapamadığın yerde yardımcı oluruz. Burası üniversite ödevleri yaptırmak için açılmış bir forum değil.

Gayet kolay bir ödev. Bundan not alacağını tahmin ettiğim için yardım etmeyeceğim.

O okulu bitirip mühendis olacaksınız ve şu basitinden de basiti kodu yazamadan mı? Java ile mi yazacaksınız C# ile mi önce onu söyle. Biraz çalış dilin temel yapısına uğraş emek ver yapamadığın yerde yardımcı oluruz. Burası üniversite ödevleri yaptırmak için açılmış bir forum değil.
sorduğuma pişman oldum zaten

Ücret ve toplamda hata veriyor.

Ücret ve toplam değişkenlerini oluşturmuşsun fakat herhangi bir değer yok. Kullanmak için değer ataman gerekecek.

Öğrenmek umrunda değilmiş de ödevi yapmak için veriyormuş gibi konuşuyorsun. Yukarıda anlatılanların çoğuna katılıyorum. Konunun ortasında yazdığın dil değişti yahu!

Adam Java odevi diye konu aciyor, ne hatadan bahsediyor ne de kodu paylasiyor.
En sonunda kod paylasmaya karar verdiginde de C# kodunu screen shot olarak paylasiyor. "fdgs.png" koymus resmin adini da. Ogrenmemek icin bu kadar caba gosterilebilir bence maximum.
Tebrik ediyorum cidden, yardimci olacaklara sabir diliyorum.

Yazdıklarınızı okuyunca daha komik geldi olay ve gerçekten de öyle.

Geri
Yukarı