Java setup dosyası açılmıyor

Belirttiğim Gibi hiçbir Sıkıntı Yok Hatta Sıkıntı Olmasın diye Adını Wndows10 yaptım i yi bile sildim.

Yeni Formattan Çıktı Sadece Windows Defender.
Hocam son bir çare olarak TLauncher yüklemeye çalışın orda otomatik veya manuel olarak java yüklüyor deneyin derim :) Minecraft'ın korsan hali(TLauncher zorunlu değil java isteyen herhangi bir oyun crackli olursa kuruyor)

Hocam son bir çare olarak Minecraft yüklemeye çalışın orada otomatik veya manuel olarak Java yüklüyor deneyin derim :)(Minecraft zorunlu değil Java isteyen herhangi bir oyun crackli olursa kuruyor)

Minecraft için Yüklüyorum Ve Olmuyor Hatta CraftRise Bile yükledim Otomatik Yükler diye Ama Java Yükleniyor Diyor Ama Yüklemiyor. Ve TLauncher Açılmıyor.

Administrator hesabınızda olduğunuza emin olun. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın sonra
"net user administrator /active:yes" komutunu çalıştırın. Bununla da olmazsa Java'nın eski sürümlerini kurmaya çalışın.

Administrator hesabınızda olduğunuza emin olun. CMD'yi yönetici olarak çalıştırın sonra
"net user administrator /active:yes" komutunu çalıştırın. Bununla da olmazsa Java'nın eski sürümlerini kurmaya çalışın.

Java'nın Eski Sürümlerini nerede Bulabilirm Bilginiz Var mıdır?
Artık beynimin 100%100'ünü kullandım başka bildiğim bir çözüm yok maalesef :(

Yinede sağ ol :(

Yeni konular

Geri
Yukarı