Java setup dosyası açılmıyor

ArdaTurbanci

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bugün sizlere karşılaştığım bir hatayı size açıklayacağım. Ben bilgisayarıma format attım ve bilgisayarımdaki gerekli uygulamaları yüklemeye başladım. Ama maalesef Java'yı yükleyemedim çünkü Java setupunu ne kadar açmaya çalışsam da yapamıyorum ve bunun için bir sürü şey denedim. Kullanıcı adımda İngilizce'ye aykırı bir harf yok. Çevrimiçi ve çevrimdışı setupu denedim. Her zaman yönetici olarak çalıştırdım. Ama hiçbir şekilde yapamadım.

Sistem özellikleri:
  • Windows 10 Home.
  • 8 GB RAM.
  • HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Bugün sizlere karşılaştığım bir hatayı size açıklayacağım. Ben bilgisayarıma format attım ve bilgisayarımdaki gerekli uygulamaları yüklemeye başladım. Ama maalesef Java'yı yükleyemedim çünkü Java setupunu ne kadar açmaya çalışsam da yapamıyorum ve bunun için bir sürü şey denedim. Kullanıcı adımda İngilizce'ye aykırı bir harf yok. Çevrimiçi ve çevrimdışı setupu denedim. Her zaman yönetici olarak çalıştırdım. Ama hiçbir şekilde yapamadım.

Sistem özellikleri:
  • Windows 10 Home.
  • 8 GB RAM.
  • HDD.

Brom sorun HDD'den kaynaklı olabilir. Windows 10 da HDD kullanırsanız işlemleriniz yavaşlıyacaktır
Ve art arda açmışsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın ve 1 sefer tıklayın açıcağınız dosyayı bu arada Windows Defender yüzünden de olabilir

Merhabalar,

Sistem özellikleri:
  • Windows 10 Home.
  • 8 GB RAM.
  • HDD.
Bir hata veriyor mu ?

Merhabalar,

Sistem özellikleri:
  • Windows 10 Home.
  • 8 GB RAM.
  • HDD.

Hiç mi açılmıyor hocam bir hata falan var mı?

Brom sorun HDD'den kaynaklı olabilir. Windows 10 da HDD kullanırsanız işlemleriniz yavaşlıyacaktır.
Ve art arda açmışsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın ve 1 sefer tıklayın açıcağınız dosyayı bu arada Windows Defender yüzünden de olabilir.

Hocam Formattaan Önce Aynı Donanımla Sorun Yoktu. Bilgisayarı 10'dan Fazla Kez Yeniden Başlattım. Windows Defender'i Kapatıp Denedim.
Bir hata veriyor mu?

Hocam açılmıyor bile :( resmen
Hiç mi açılmıyor hocam bir hata falan var mı?

Hocam dediğim gibi :( hiç tık yok sadece yönetici izni paneli geliyor.

Maalesef bir bilgim yok Java'yı nereden indirdiniz? Güvenilir ve orijinal yerden mi?

Yönetici izi derken?

Java'nın Kendi Sitesinden İndirmeyi Yaptım.
Ve Yönetici İzni Setup u Açtıktan Sonra Evet Ve Hayır Seçeneği Çıkıyorya Hani bir Programa Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştıra Basınca Çıkan şey Gibi.

Geri
Yukarı