Çözüldü Java Yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, türkçe imla kurallarının azeri olmakla ne alakası? Ben de azeriyim, bütün kurallara uymaya çalışıyorum. Azerbaycan dilinde de cümleye büyük harfle başlamıyor musun? Sonda nokta koymuyor musun? Ü, Ö, ğ harfleri yok mu? Yapmayın böyle. Adımız çıkacak sonra. Azerilerin cümle kurmakdan anlayışı yok diye.
Ben o anlamda yazmadım kı kendin biliyorsun Azerbaycanda 95% ınsan US klavye kullanıyor ve bırden Turkce hariflerin yerını nereden bıleyım kı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Us klavye niye kullaniyor, yine mi söyleyeyim? Benimde bilgisayarımda Türkçe yok, Azerbaycanca var. Çok güzel de yazıyorum?

Mesela Ü harfi w de. Yazı dilini Azerbaycanca yap. W'ya bas ü yazsın? Sorun? İngilizcenin noktasına bas Ş yazsın. US klavyeden falan değil, resmen üşengeçlik.

Sağ alt kısımda olan logoya sağ tıkla komut istemi yönetici olarak çalıştır ve alttaki işlemi yap.

Kod:
msiexec /unregister

Bilgisayarını yeniden başlat.

Sağ alt kısımda olan logoya sağ tıkla komut istemi yönetici olarak çalıştır ve alttaki işlemi yap.

Kod:
msiexec /unregister

Bilgisayarını yeniden başlat.
Dedığnı yaptım.
Aynı hata verıyor, lutfen bırısı yardım etsın. :matrix:

Herkese Teşşekür ederım. Sorun wındows'ta.
Wındows 8,1 kurdum düzeldı. Konu kapansın lutfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı