JavaScript Unexpected token "}" Hatası

YakupAziz

Hectopat
Yer
SFYA Digital
JSON dosyasında bu hatayı alıyorum: (unexpected token "}"), Technopat'ta bütün konulara baktım ancak bir türlü olmuyor. Bana yardımcı olabilir misiniz? Aşağıya fotoğraflar bırakıyorum bakabilirsiniz.

Çay Bot.PNG
Çay Bot 2.PNG

JSON dosyasında bu hatayı alıyorum: (unexpected token "}"), Technopat'ta bütün konulara baktım ancak bir türlü olmuyor. Bana yardımcı olabilir misiniz? Aşağıya fotoğraflar bırakıyorum bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 861239Eki Görüntüle 861240
Resmin en sonuna bir noktalı virgül koyup dener misin? Uzun zamandır JS kullanmıyorum yanılıyor olabilirim ama sözlüklerin bitiminde parantezden sonra ; oluyordu diye hatırlıyorum.

JSON dosyası düzgün görünüyor. Bence sorun JSON'u kullandığınız methodun içerisinde. Büyük ihtimal => için açtığınız parantezi kapatmayı unuttunuz.

ben de unexpected token hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz

client.on('message', message => {
if (!message.guild) return;
if (message.content.startsWith('*kick')) {
if(!message.member.hasPermission("ADMİNİSTRATOR")) return message.channel.send(`Bu komutu kullanmak için yetki sahibi olmalısın! \n <@${message.author.id>}`);
const user = message.mentions.users.first();
if (user) {
const member = message.guild.member(user);
if (member) {
member
.kick('Optional reason that will display in the audit logs')
.then(() => {
const log = messag.guild.channels.cache.find(channel => channel.name === 'log kanalı');
log.send(`${user.tag} atılmıştır.`)
message.reply(`Successfully kicked ${user.tag}`);
})
.catch(err => {
message.reply('Bunu yapamam');
console.error(err);
});
} else {
message.reply("Bahsettiğin kişiyi sunucuda göremiyorum.");
}
} else {
message.reply("Kimi atmak istediğini belirt lütfen.");
}
}
});

Eki Görüntüle 861239Eki Görüntüle 861240
, koyduğun yerlere ; koyup dener misin

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı