JB.JBLT290BLK vs SONY MDR-XB50APR.CE7

Hangisi

• JBL T290 MİKROFONLU KULAKİÇİ

Oy: 2 50,0%
  • SONY MDR-XB50AP KULAKİÇİ KULAKLIK

Oy: 2 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4

MustaFatih

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser CX 200, 300 gibi modelleri tavsiye ederim. Bir aralar internette baya ilan vardı. Kaliteli kulaklıkdır. Ama illa bunları alacağım dersen JBL.

Arkadaşlar 2 tane daha buldum.
Akg Y23u Kulaklık,Ct, Ie, Kırmızı Fiyatı - Taksit Seçenekleri
JBL E10 Kulaklık CT IE Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Peki baştakilerden ve bunlardan hangisi daha iyidir ?

Sennheiser CX 200, 300 gibi modelleri tavsiye ederim. Bir aralar internette baya ilan vardı. Kaliteli kulaklıkdır. Ama illa bunları alacağım dersen JBL.
Bu arada CX 300 e baktım ama mikrofonu yoktu ve bir kablo uzun bir kablo kısa yani boynun arkasından geçmeli olduğu için beğenmedim aslında.

Sennheiser ses kalitesinde ve malzeme kalitesinde oldukça başarılıdır ama mikrofon kullanacaksınız ikisi eşit kablo istiyorsunuz o yüzden olmaz. Kullanmış olan varsa onların açıklama yapması daha iyi olacaktır ama ben hala ilk baştaki JBL diyorum. :D

JBL T290 - c100SI - T110 modellerini kullandım. 290 ve 100SI modellerini hediye etmek zorunda kaldım çünkü kullananlar çok beğendi. Şuan T110 modelini kullanıyorum. Oldukça kaliteli ve dengeli fakat SONY kullanmadım.

Bu güzel cevaplarınız için teşekkür ederim. :D

Beyler konu kilit. JBL T290 aldım. Ve her kuruşuna değer. Son seste kulağı rahatsız etmiyor. Ses kalitesi harika. Pedleri rahat, bassı pure bass ( bass sesler öyle çok güçlü bir şekilde değilde daha yayılarak derinden ama çok daha net bir şekilde çıkıyor. ) tanımı bu şekilde yazmışlar bir forumda ama ne kadar doğru bilmiyorum. Kablosu biraz ince gibi geldi ama inşallah bozulmaz. Jack ucu tam L değil ama ona yakın bir şekilde ve altın uçlu. Mikrofonu deneme şansım olmadı ama kötü olduğunu sanmıyorum. Kutu içeriğinde kullanma kılavuzu gibi iki kitapçık çıktı. Ve küçük ve büyük ped çiftleri çıktı ortanca olan kulaklıkta takılı geldi zaten. Ve bez lastikli bir torba çıktı.
Bu kadar yazabildim ama hiç tereddüt etmeden alınabilecek en iyi kulaklıklardan biri.
Bu arada ben yüksek seste müzik dinlemeyi seven biriyim o yüzden beni rahatsız etmedi ama sizi bilemem.

JBL T290 özellikleri burada yazıyor. Ve incelemesi internette yok türkçe olarak ama t280 a modelini inceleyen sayfalar var zaten 280 modeliyle nerdeyse kutu içeriği ve tip olarak aynı inceleme yapamıyorum yapmak isterdim ama telefonumun arka kamerası bozuldu ve çalışmıyor. Ama telefonu yaptırır yaptırmaz kulaklık fotoğraflarını atmaya çalışacağım.

Arkadaşımda Cooler Master'in bir ürünü vardı sana onu önerecektim ama bütçeyi aşıyordu. Hayırlı olsun bu arada. Güle güle kullanman dileğiyle. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı