Sony MDR XB450 vs JBL T450

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhabalar. Yakında oyun ve müzik için kulaklık alacağım. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Oyun için bu kulaklıklardan çok büyük beklentilerim yok. Ancak, her ikisi de müzik konusunda baya iyiler. Aralarında kaldım. Hangisi seçmeliyim sizce? Teşekkürler.

Hocam Sony MDR XB450 kullanıyorum fiyatına göre iyi bir kulaklık. Dışarıdan gelen sesi tamamen kesmiyor ama bir miktar azaltıyor. Kulak yastıkları da çok iyi hiç acıtma, terletme yapmıyor.

Hocam Sony MDR XB450 kullanıyorum fiyatına göre iyi bir kulaklık. Dışarıdan gelen sesi tamamen kesmiyor ama bir miktar azaltıyor. Kulak yastıkları da çok iyi hiç acıtma, terletme yapmıyor.
Teşekkürler. XB450'nin bassı çok güzel diyorlar. Öyle mi?

Ben pek bas sevmediğiminden bası biraz fazla geldi bana, ama yine de gayet iyi.
Her ikisi de müzik ağırlıklı bir kulaklık. Ancak, pek biraz oyun da oynayacağım. Bu fiyata oyuncu kulaklığı almak istemiyorum. XB450 nasıl olur? JBL T450'den iyi mi olur sizce?

JBL T450 hakkında bir bilgim yok o yüzden bir şey söylemek istemiyorum. Sony oyun konusunda da pişman etmez, iyi bir kulaklık. CS:GO'da MG rütbesindeydim, kulaklıktan bir şikayetim yoktu.

MDR-ZX330BT var ben de baslar süper. Müziği konserde dinliyor gibi oluyorsun. 5-6 saatlik kullanımda ağrı acı yapmıyor. Dış sesi çok iyi kesiyor. Ve dışa ses vermiyor. Bunlar genel olarak MDR serisinin iyi kulaklıklarında böyle.

MDR-ZX330BT var ben de baslar süper. Müziği konserde dinliyor gibi oluyorsun. 5-6 saatlik kullanımda ağrı acı yapmıyor. Dış sesi çok iyi kesiyor. Ve dışa ses vermiyor. Bunlar genel olarak MDR serisinin iyi kulaklıklarında böyle.
MDR ZX ve MDR XB arasından hangisi daha iyidir?
Hocam bu arada söylemeyi unuttum, kulaklık dışarıya biraz fazla ses veriyor.
İnternette herkes az veriyor demişti ama, pek sorun olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı