JBL 130NC sol tarafı az ses veriyor

Alper KOŞAR

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ağustos ayında Almanya'dan aldığım JBL 130NC kulaklığın sol tarafı az ses vermeye başladı. Herhangi bir şekilde neme veya farklı bir duruma maruz bırakmadım. Buna bir çözüm üretilebilir mi? Garantisi eğer Türkiye içerisinde geçerli oluyorsa kulaklığın fişini de yanımda getirdim. Eğer garantisi kullanılabiliyorsa nereye götürebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. Ürünün fotoğraflarını aşağıya bırakacağım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.31.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.31.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 47
  • WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.30 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.30 (1).jpeg
    75,2 KB · Görüntüleme: 47
  • WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-26 at 22.53.30.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 44
Hocam merhaba aynı kulaklıkdan bende var. Bendede sağ taraf az ses veriyordu bende aygıtı unut deyip programı filan sildim geri bağlandım yine olmadı sonra birdaha sildim tekrar bağladım olmadı en sonunda kulaklıktan kulaklığı resetledim öyle düzeltebildim. Sende düzelirmi bilmem ama ben sorunu böyle çözmüştüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İki videoda aynı mantıkta 2 kere tıklıyorsun sonrasında basılı tutuyorsun ses gelince sıfırlıyor. Eğer ilkde resetleyemezsen birdaha dene ama onda ses geldikten sonra biraz daha basılı tut bende ilkde beceremediydim :D

Hocam merhaba aynı kulaklıkdan bende var. Bendede sağ taraf az ses veriyordu bende aygıtı unut deyip programı filan sildim geri bağlandım yine olmadı sonra birdaha sildim tekrar bağladım olmadı en sonunda kulaklıktan kulaklığı resetledim öyle düzeltebildim. Sende düzelirmi bilmem ama ben sorunu böyle çözmüştüm.

İki videoda aynı mantıkta 2 kere tıklıyorsun sonrasında basılı tutuyorsun ses gelince sıfırlıyor. Eğer ilkde resetleyemezsen birdaha dene ama onda ses geldikten sonra biraz daha basılı tut bende ilkde beceremediydim :D
Sağ olun hocam çok teşekkür ederim. 😄

Ben 65 Euro verdim heves edip. Dedim güzel kaliteli bir kulaklığım olsun ama pek iyi olmadı.
Ben sorun yaşamadım baya kalitesi bası filan hoş veriyor. Tek sağ kullanmakta iyi aslında, sağ tarafında sorun yok ise.

@Alper KOŞAR.
Hocam Selamün Aleyküm aradan bayağı zaman geçti :D. Dün benim kulaklıkta sesi iyice az vermeye başladı duyuluyorda çok az yani. Bayağı bir derinlere girine yeni birkaç çözüm buldum :D.

Hoparlöre üfle çek yaparak düzeldi fakat sorun şuki gece yaptım düzelttim sabah takim dedim yine sorunluydu nedenini anlamadım. Ama bu sayeye düzeliyor. Kulaklık halen daha sendeyse bir dene :D.

Baktım kulaklık gidici gibi bu kulaklığın sıfırına bakayım dedim MediaMarkt'da 100 euro :d ben 25 euroya 2.el aldıydım geçen yıl 11. ayda :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı