JBL 500BT alınır mı?

Bu kulaklık bana fazla büyük geldi uzun yolculuklarda kullanmayı düşünüyorum sorun olur mu?
Göründüğü kadar büyük değil hocam.

Merhabalar, 350 TL bütçem var ve JBL 500BT almak istiyorum. Bu kulaklıgı müzik dinlerken ve film izlerken kullanacağım. Bu bütçeye sizce uygun mu yoksa daha iyi bir kulaklık alınabilir mi? Ve film izlerken nasıl bir performans veriyor? Şimdiden teşekkür ederim.

1000TL'lik kulaklıklarla kafa kafaya giden bir kulaklık var ben müzisyenim bu JBL vs. Bunlara bakmayın güvenebilirsen bunu al ve hayatımda müzik dinlememişim dersin ciddi bir kalite var ortada

Hocam nasıl bir sorun yaşadınız? Ben hiçbir equalizer ayarını ellemedim ve gayet iyi ses alıyorum.
Ses alabiliyorum ama Hands-Free kanalını seçiyor hep otomatik olarak ve ses çok cızırtılı geliyor. Bende kulaklık olarak Stereo'yu ve mikrofon olarak bilgisayarın kendi ses alıcısını seçiyorum düzeliyor, bu sorunu sadece bu bilgidayarda yaşadım başka platformlarda taş gibi çalışıyor ama hala benden mi kaynaklı pek emin değilim.

Alınmaz. Jack kısmı sıkıntılı ve malzeme kalitesini beğenmedim. Kulaklığın bendeki 1. yılı. Deneyimlerimi aktarıyorum.

Ses alabiliyorum ama Hands-Free kanalını seçiyor hep otomatik olarak ve ses çok cızırtılı geliyor. Bende kulaklık olarak Stereo'yu ve mikrofon olarak bilgisayarın kendi ses alıcısını seçiyorum düzeliyor, bu sorunu sadece bu bilgidayarda yaşadım başka platformlarda taş gibi çalışıyor ama hala benden mi kaynaklı çözemedim.
Bluetooth kulaklıklarda genel bir sorun bu. Farklı markalarda bir sürü bluetooth kullandım ve hepsi aynı. Mikrofon devredeyken hoparlör kalitesi telsize dönüşüyor.

Bluetooth kulaklıklarda genel bir sorun bu. Farklı markalarda bir sürü Bluetooth kullandım ve hepsi aynı. Mikrofon devredeyken hoparlör kalitesi telsize dönüşüyor.

O zaman alınabilir, genel olarak hep ucuz kulak içi kulaklık kullanıyorum 2-3 ayda bir değiştiriyorum bu yüzden pek bir bilgi sahibi değilim bu konuda, sağ olun aydınlattığınız için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı