JBL 500BT Bilgisayara Bağlanmıyor

Toprak Berke

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün aldığım bu model kulaklık telefona bağlanmasına rağmen bilgisayar bluetooth'unu görmüyor. Nedeni ne olabilir? Cevaplarsanız sevinirim.

Bu kulaklığı bende kullanıyorum 1 aydır, telefonuma youtube den indirdiğim 256 bitlik şarkıların bir çoğunda sesi fullediğim zaman bariz belirgin cızırtı demeyeyimde ses bozulmaları geliyor, ama youtube müzikten dinlediğim şarkıların hiçbirinde bu sorun yok.

Bendede Şöyle Bir Sorun Var Hızlı Cevaplrsanız Sevinirim.
Bilgisayara Bağlarken Aygıtı Ekliyorum Ve Aygıt Başarı İle Bilgisayara Eklendi Diyor Ama Aygıt sürücü Yazılımı Yükleniyor Bölümünden Hepsinde Çarpı OluyorVe Bu Şekilde Bağlanmıyor.
Sorunumu Çözelbilecek Varsa Lütfen Acil Cevap Yazsın

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    6,1 KB · Görüntüleme: 186
Bendede Şöyle Bir Sorun Var Hızlı Cevaplrsanız Sevinirim.
Bilgisayara Bağlarken Aygıtı Ekliyorum Ve Aygıt Başarı İle Bilgisayara Eklendi Diyor Ama Aygıt sürücü Yazılımı Yükleniyor Bölümünden Hepsinde Çarpı OluyorVe Bu Şekilde Bağlanmıyor.
Sorunumu Çözelbilecek Varsa Lütfen Acil Cevap Yazsın
bende de aynı sorun var

Evet 1 günün sonunda bende de öyle oldu sağ olun. Bir sorum daha var. Discord'a bağlamak istiyordum kulaklığı ama şöyle bir sorun var. Kulaklık mikrofunu Discord'da 'mono' kalitede çalışıyor nedeni nedir? Ses robotik oluyor hem karşıya hem bana kulaklığı kullanırken. Ses stereo da olsa kulaklık sapıtıyor. Nedeni nedir?

Onun için ses ayarları kısmında ses cihazlarını yönet bölümüne girin orada kulaklığınızın hands-Free modlarını devre dışı bırakın yalnız dikkat edin yanlış şeyler devre dışı kalmasın. İyi günler

Gerçekten çıldırmak üzereyim sürücüleri hem Bluetooth hem ses sürücülerini kaldırıp geri yükledim kulaklık PC ile eşleşiyor ama ses kesinlikle kulaklıktan gelmiyor varsayılan hoparlörlerde de görünmüyor kulaklık sağlam bugün aldım daha telefonda gayet güzel çalışıyor her türlü ayarı denedim var mı başka bir fikriniz. yardımcı olun parçalıcam şimdi kulaklığı

Yeni konular

Geri
Yukarı