JBL 510 BT mikrofonu PC'de çalışmıyor

Rwoxy

Hectopat
Birkaç ay öncesine kadar laptopta bu kulaklığı kullanıyordum ve mikrofonu vs. çalışıyordu. Masaüstüne geçtim mikrofon çalışmıyor 1 aydır ne çözüm varsa denedim fakat çözemedim. Çözebilecek var mı?

Birkaç ay öncesine kadar laptopta bu kulaklığı kullanıyordum ve mikrofonu vs. çalışıyordu. Masaüstüne geçtim mikrofon çalışmıyor 1 aydır ne çözüm varsa denedim fakat çözemedim. Çözebilecek var mı?
Aynı sıkıntı bende de var çözüm bulan var mı? Mikrofonu kullanınca bağlantı kopuyor.

Bilgisayardan ses girişini kontrol et belki sesi başka bir mikrofondan almaya çalışıyor olabilir.

Hocam 3 tane ses giriş aygıtı gözüküyor. Hepsini denedim ama maalesef.

Dosya Ekleri

• Ayarlar 19.06.2023 20_09_53.png
    Ayarlar 19.06.2023 20_09_53.png
    60,2 KB · Görüntüleme: 57
Konuya açıklık getireyim. Tune 560BT hakkında açtığım konuma bakabilirsiniz. Bu markaya ait neredeyse tüm bluetooth kulaklıkların mikrofon özelliği sadece Microsoft Windows işletim sistemlerinde çalışmıyor. Handsfree özelliğini Ses Ayarları'ndan devre dışı bıraktığınızda hoparlör güzel ses vermeye başlar. Onun haricinde mikrofon özelliğini kullanmak istiyorsanız MacOS, mobil telefon ve tablette kullanmak zorundasınız. Hiçbir çözümü yok araştırmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı