JBL 510BT alınır mı?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an JBL Wave 100TWS kullanıyorum ve gayet memnunum. Ancak bir tane daha BT kulaklık almak istiyorum. JBL markasını beğendiğim için JBL 510BT almayı düşündüm. Sizce 700-750TL'ye değer mi? Kıbrıs'ta yaşıyorum Türkiye'ye tatile geleceğim maalesef kargo veremem bu yüzden Teknosa'da bulabileceğim kulaklıkları almak zorundayım ya da Türkiye'de artık hangi mağazayı bulursam. Kısacası sizce JBL 510BT alınır mı? Ses kalitesi iyi ve dışarıya ses veriyor mu? Yoksa daha iyi başka bir kulaklık önerebilecek var mı?

Merhabalar. Yaklaşık 1 senedir Jbl 510bt kullanıyorum. Sesler gayet temiz geliyor fakat belirli bir süreden sonra kulaklığın üst kısımları açılıyor. Eskiden Jbl 500bt kullanıyordum belli bir süreden sonra soldan ses gelmeye başlamıştı. Bir üst modelinde benzer sorun olurmu bilemiyorum.

Merhaba. Yaklaşık 1 senedir JBL 510BT kullanıyorum. Sesler gayet temiz geliyor fakat belirli bir süreden sonra kulaklığın üst kısımları açılıyor. Eskiden JBL 500BT kullanıyordum belli bir süreden sonra soldan ses gelmeye başlamıştı. Bir üst modelinde benzer sorun olur mu bilemiyorum.

Ben de dün 510BT modelini aldım. Kulaklığın ses seviyesini sona getirip şarkının sesini %10 seviyelerine çekince çok belli olan bir cızırtı oluyor, ses seviyesini arttırdığımda da devam ediyor. Beş kez kulaklığın üzerindeki ses kısma tuşuna basıp bu sefer telefondan sesi yükseltiyorum yine belli bir cızırtı duyuluyor ama önceki kadar rahatsız edici olmuyor. Birden çok türde ve şarkıda denedim, aynı. Aynı durumu yaşadın mı?

Eğer sesi tamamen fullersem cızırtı duyuyorum fakat %10 civarı kısdığımda sorun yaşamıyorum.

Peki ses boğukluğu var mı sendekinde de? Benimkinde biraz var da 500BT ile kiyasladigimda. İkisini kiyasliyorum şu an deli oldum o kadar para verdim kötü bir şey çıkmasını istemiyorum :D

Kıyaslımiyorumki (500bt) kulaklığın solundan ses gelmediği için müzik vs dinlerken çok ilginç hissetiriyor. Belki kulaklığınızda sorun olabilir sonuç olarak 500ün üst modeli.
Peki ses boğukluğu var mı sendekinde de? Benimkinde biraz var da 500BT ile kiyasladigimda. İkisini kiyasliyorum şu an deli oldum o kadar para verdim kötü bir şey çıkmasını istemiyorum

Geri
Yukarı