JBL 510BT kulaklık kırıldı

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Bunu eski haline nasıl getirebilirim? Garantisi var hala geçen hafta almıştım elimden kaydı düştü bu hale geldi.

Dosya Ekleri

• 2ac0cf2d-184c-45e2-a813-4e782a88a841.jpg
    2ac0cf2d-184c-45e2-a813-4e782a88a841.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 255
  • b773e61a-981c-47f5-8eca-767a6c7088fc.jpg
    b773e61a-981c-47f5-8eca-767a6c7088fc.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 152
Garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz isterseniz, "normal kullanırken kırıldı" diyin düşürdüğünüzü söylemeyin.

Yıllar önce bir arkadaşımın üstüne oturduğu Marshall Major 2 kulaklığı firma yenisiyle değiştirmişti. Bazı firmalar yapıyor böyle.

Kendiniz yapmak için de büyük ihtimalle japon yapıştırıcısı veya tutkal gibi bir şey iş görebilir, veya çok kuvvetli bantlarla kat kat sarabilirsiniz ama bence önce firmaya gönderin.

garantiye göndersem yapıp yapmayacakları da belli değil ki kullanıcı hatası da diyip geri göndermesinler ? japon yapıştırıcısı ve karbonat karışımı ile yapıştıracak bi tanıdıgım abi. Umarım işe yarar

Bende aynısını yaşadım. Hızlı yapıştırıcı ile yapıştırıp kullanıyorum. Garantiye gönderdiğimde ise kullanıcı hatasi diyerek gönderdiler ama %50 indirimli yeni bir JBL kulaklık gönderebileceklerini söylediler. Benim aldığım model tamir ettirilemiyordu. Belki de sizin modelinizde tamir seçeneğide sunabilirler.

Bende aynısını yaşadım. Hızlı yapıştırıcı ile yapıştırıp kullanıyorum. Garantiye gönderdiğimde ise kullanıcı hatasi diyerek gönderdiler ama %50 indirimli yeni bir JBL kulaklık gönderebileceklerini söylediler. Benim aldığım model tamir ettirilemiyordu. Belki de sizin modelinizde tamir seçeneğide sunabilirler.
model jbl tune 510bt tamir seçeneği var mi acaba ?

İçi açılıyorsa, tampon tamir kiti diye geçiyor olması lazım, ısıtıp plastiği hafif eriterek birbirine kaynatabileceğiniz malzemeler var. Onlarla bir şeyler denenebilir. Bahsettiğim metal malzemeyi bayağı ısıttığınız için plastiği de eritip kaynaşıyorlar.

İçi açılıyorsa, tampon tamir kiti diye geçiyor olması lazım, ısıtıp plastiği hafif eriterek birbirine kaynatabileceğiniz malzemeler var. Onlarla bir şeyler denenebilir. Bahsettiğim metal malzemeyi bayağı ısıttığınız için plastiği de eritip kaynaşıyorlar.
anlayamadım ? dediğim abi japon yapıştırıcısıyla karbonat karıştırıp yapıştıracak işe yarar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı