JBL 510BT vs Anker Soundcore Q10i/Q10

for heo legi

Hectopat
Hangisi daha iyi arkadaşlar? Arasında kaldım. Veya bunlardan daha iyi olduğunu düşündüğünüz kulaklığı söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi daha iyi arkadaşlar? Arasında kaldım. Veya bunlardan daha iyi olduğunu düşündüğünüz kulaklığı söylerseniz sevinirim.
Anker alma aldırma sesi çok güzel şöyle böyle der herkes evet güzel ama dip sesi varya insanı öldürür. Aldım binbir kere pişman oldum dizi izleyeceğim tıss tıss müzik dinlerken durduruyorum tıss. Jbl al bin kat daha iyi ben iade edene kadar canım çıktı 1 ay uğraştım 2-3 kere gönderdim cihazı. Qcy t20 kullanıyorum onda bile yok o paralara anker değmez.

Anker alma aldırma sesi çok güzel şöyle böyle der herkes evet güzel ama dip sesi var ya insanı öldürür. Aldım binbir kere pişman oldum dizi izleyeceğim tıss tıss müzik dinlerken durduruyorum tıss. JBL al bin kat daha iyi ben iade edene kadar canım çıktı 1 ay uğraştım 2-3 kere gönderdim cihazı. QCY T20 kullanıyorum onda bile yok o paralara Anker değmez.

Anker'i almaya düşündüm ancak çok kaba görünüşü vardı JBL nasıl acaba?

JBL'den oldukça memnunum ses kalitesi vs çok iyi fakat kabarık saçlı biriysen benim gibi rahatsız ediyor ve ayrıca gözlük kullanıyorsan da. Ama öyle çok sıkıntı yapılacak bir şey değil ancak kulaklığı çıkardığın zaman rahatlıyorsun böyle olunca.

Kablosuzu hakkında bilgim yok kablolusunu kullanmıştım gayet memnundum kablo şase yaptı bozuldu yoksa hala kullanıyor olurdum muhtemelen. Jbl marka olarak iyidir hani sporcu kulaklıklarını kullanan arkadaşım var çok memnun sesi de iyi bence alınabilir bir marka kulaküstü alacak olsam ben de jbl veya senheiser alırım.

Geri
Yukarı