JBL 520/560 vs Anker Soundcore Life Q10i

Oğulcan Koçer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu üç kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Anker soundcore space q45 i kısa bir süre kullanmıştım ve ergomi dışında harika başarılı buldum, özelleştirilebilen ses denetimleri ve kişinin duyma yetisine ve zevkine göre eq ayarları oldukça başarılı bulmuştum. Eğer bu özeelikler Q 10da da var ise hiç düşünmeden al derim. Tabi imkanın varsa denemek lazım sonuçta her üreticinin bir ses rengi ve imzası var.

Anker Soundcore space Q45'i kısa bir süre kullanmıştım ve ergomi dışında harika başarılı buldum, özelleştirilebilen ses denetimleri ve kişinin duyma yetisine ve zevkine göre EQ ayarları oldukça başarılı bulmuştum. Eğer bu özeelikler Q 10'da da var ise hiç düşünmeden al derim. Tabii imkanın varsa denemek lazım sonuçta her üreticinin bir ses rengi ve imzası var.

Q10i ile JBL karşılaştırma videolarını izledim herkes Q10i diyor ama ben halen kararsızım. :)

JBL Tune serisinin hiç bir kulaklığı Soundcore Life serisi ile yarışamaz. Soundcore Life alın geçin direkt. JBL sadece marka bilinirliğinden ibaret. Ha bu demek değil ki JBL kalitesiz kulaklıklar sürüyor piyasaya, elbet kaliteli kulaklıkları var fakat onlar düşük bütçe ile alınabilecek kulaklık değiller.

Q10i kullaniyorum, dip ses var haberiniz olsun. Ağır bir kulaklık; spor yaparken kullananlar da var ama kullanması rahat değil, terletiyor. Bunlar haricinde hiçbir sorunu yok.

Opus X varken üçünü de önermem. Q10i de güzel ürün ancak o paraya alınacak bir cihaz değil.

Link atar mısınız?

Q10i kullanıyorum, dip ses var haberiniz olsun. Ağır bir kulaklık; spor yaparken kullananlar da var ama kullanması rahat değil, terletiyor. Bunlar haricinde hiçbir sorunu yok.

Evet hocam o sorunu gördüm aslında ama herkeste olan bir şey değilmiş biraz şans işi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı