JBL 520BT alınır mı?

winnerking

Centipat
Daha fazla  
Normalde hep kulak içi kulaklık kullanırım bu sefer kulaklık bakarken JBL 520BT modelini beğendim, rahatlık olarak kulak içi kulaklık rahatlığını alabilir miyim? Sizce fiyatını hak eden bir model mi? Rahat mı? Müzik dinlerken ve video izlerken kullanacağım ama çok uzun süreler rahat olması önemli. Sizce alınır mı? Alınmazsa öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
@winnerking Ben 580 BT modelini kullanıyorum 580 BT modelini tavsiye ederim gayet rahat bir kulaklık.Bassları olsun tizleri olsun gayet kaliteli,şarjı tam hesaplamadım ama ben sürekli kullanıyor olmama rağmen günlerce götürüyor.Sizin için gayet ideal olduğunu düşünüyorum.

Normalde hep kulak içi kulaklık kullanırım bu sefer kulaklık bakarken JBL 520BT modelini beğendim, rahatlık olarak kulak içi kulaklık rahatlığını alabilir miyim? Sizce fiyatını hak eden bir model mi? Rahat mı? Müzik dinlerken ve video izlerken kullanacağım ama çok uzun süreler rahat olması önemli. Sizce alınır mı? Alınmazsa öneriniz nedir?
Kulağı tam içine alan yapısı yok o yüzden uzun kullanım sonrası sıkıntı olabilir, sıcakta ve spor yaparken terleme yapabilir ama bence alınır. Kulaklık ses kalitesi olsun bataryası olsun çok iyi 5 dakikalık şarj ile 3 saate kadar kullanım yapılabiliyor.

Banaa göre dirket JBL markasının 2 tane eksisi var 1 pedleri bence rahat değil kulağı sarmıyor 2 basslar konusunda rakiplerinden kötü yani önermem kendim kullandığım Ultra bass özellikli Anker Soundcore Life Q10ı öneririm Anker basslar konusunda cok daha basarılı (2 markayı da denedim)

Banaa göre dirket JBL markasının 2 tane eksisi var 1 pedleri bence rahat değil kulağı sarmıyor 2 basslar konusunda rakiplerinden kötü yani önermem kendim kullandığım Ultra bass özellikli Anker Soundcore Life Q10ı öneririm Anker basslar konusunda cok daha basarılı (2 markayı da denedim)

Bu biraz daha büyük ve neredeyse iki katı kadar daha büyük bence aralarında çok fark yok ama Anker bence de ses olarak bir tık önde ama fark etmek o farkı yine bana göre zor eğer spor daha kompakt böyle yolda yürürken çıkarıyim boynuma takayım aynı zamanda aksesuar olarak kullanırım diyorsan JBL 520BT daha iyi ama spor yapmiyorsan siyah renk kullanmak sıkıntı değilse senin için ya da ağırlık sesi anketin daha iyi ama spor kullanıma uygun değil tamamen benim kullanım ve gözlemlerim sonucu herkesin kararına saygı duyarım.
Bide sonradan ekliyorum ankerin bı artisida kulağı tamamen içeri aldığından da aoyi bı yalıtım sağlıyor artı anc var kullanım amacına göre değerlendirmen gerek kesin biri daha iyi diyemem

Bir arkadaşımda denemiştim. Bassları oldukça fazla. Midleri fazlaca yutuyor, şarkıda highlara biraz yüklenildiyse cızırdamaya başlıyor. Padleri rahat değil. Stereo imaging konusunda da pek iyi sayılmaz, aslında fena değil ancak yine de çok detaylı değil. Bir şarkıyı çok detaylı duyamıyorsun. 1400 TL vermezdim şahsen. Bunu pek test etme imkanı bulamadım, ancak çoğu kişi daha iyi olduğunu söylüyor: Amazon.com.tr

Geri
Yukarı