JBL 520BT - JBL 510BT

taha.ltn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kulaklık alacağım fakat JBL'in 520BT modeli ile 510BT modeli arasında kararsız kaldım. Farkları nelerdir? Sizce hangisi alınmalıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, kulaklık alacağım fakat JBL'in 520BT modeli ile 510BT modeli arasında kararsız kaldım. Farkları nelerdir? Sizce hangisi alınmalıdır?

Ses olarak fark edilir pek bir fark yok 520BT de uygulama var uygulama ile ekolyzer gibi başka özellikleri kontrol edebiliyorsun + 520'nin pil süresi daha fazla.

520BT öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, JBL 520BT modeli ile 510BT arasında ses farkı olarak hiçbir fark yok, yani ikisinde dinletseler ikisine de aynı kulaklık dersin özellikle 400 serisinden uzak dur, onun hariciden size önerebiliceğim bi kulaklık ise Anker Soundcore Life Q10'dur, dilerseniz incelebilirsiniz eminim hoşunuza gidicektir, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı