JBL 600BT kablosu nereden bulunur?

Herdeja

Hectopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Arkadaşlar JBL 600BT kablosu ihtiyacım var kabloyu kedi parçalamış bu kulaklığın kablosunu nasıl bulabilirim acaba bu kablonun ismi ne olarak geçiyor. Yakinda samsuna gideceğim ve oradan yerinden almam lazim MediaMarkt veya Vatan Bilgisayar tarzi bir yerde varsa mutlu olurum. Fotoğraftaki pembe kablo rengi fark etmez.

Dosya Ekleri

• 61cuDBqIwuL._AC_SL1200_.jpg
    61cuDBqIwuL._AC_SL1200_.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 33
Yanilmiyorsam attiginiz iki kablonun uclari 3.5 mm ama benim attigim fotoğraftan bakabilirsin 3.5 ve 2.5 mm gibi duruyor.
Ben de farkettim ama çekim açısı yanılsaması gibi geldi 😅 Haklısın bu modelde bahsettiğin gibi farklı bir durum vardı. Sana bir şey daha önerebilirim. Eğer senin açından problem yaratmayacaksa basit bir kablo bağlama yöntemiyle tamir de edebilirsin. Bunun için başlıkların dip kısmında 5-10 cm kadar sağlam kısım olması yeterli. Mikrofon destekli bir AUX kablo alıp onun kafalarını kesin kendi ürününün kafalarını bağlayabilirsin. Temiz ve dikkatli bir işçilik ve ısıyla daralan makaron kullanarak gayet de güzel tamir olacaktır. Hatta kabloyu örgülü bulursan kedi de çok diş geçiremez.

1670495078289.png

Geri
Yukarı