JBL 710BT alınır mı?

Eksileri artıları neler acaba?

Arkadaş henüz cevaplamamis ben cevaplayayim;
+Dışarıdan sesi gayet basarili engelliyor.
+Ses seviyesi yuksek gayet yeterli.
+Pedleri gayet rahat ve hızlı şarj sunuyor 3 yıllık bir cihaza göre.
-Cihaz 3 yillik oldugu icin JBL'in uygulamasinda destek gormuyor yani uygulamadan basslari tizleri vs. ayarlayamiyorsunuz.
-800 lira ustu olan 720'den 26 saat daha dusuk sarji var yine cok SLR'un degil 50 saat her turlu muhteşem.
+720 ile ses oranlari neredeyse ayni ama bu fiyata 520BT daha iyi olur diye düşünüyorum cunku cogu ozelligi ayni ve 520 daha yeni JBL uygulamasinda destek goren cihaz.
-520BT ve 720BT 5.3 Bluetooth'ken 710 5.0 yine buyuk bir fark yok çıktığı yıla gore 710 gayet kaliteli.
Ben cihazı 1 hafta once arastirmadan aldim bilseydim 520 BT alirdim cunku aynilar ses olarak ve 520 daha ucuza geliyor ustune JBL uygulama destekli. Keşke arastirip 520 alsaydım. Mediamarktan aldim iade sorduğumda hijyen urunu oldugu icin alamiyoruz dedi ama o sadece kulak icinde gecerli diye biliyorum yarin gidip iade icin konuşacağım bakalim. Kısaca ciktigi yıl alinsaydi güzeldi ama su mevkide neredeyse 520 ile ayni ve arada 500 lira oynuyor mediamarkta 120 lira oynuo. Üstelik 520 JBL tarafindan destekli o yuzden onermiyorum.

Geri
Yukarı