JBL Bluetooth kulaklık Discord ses bozuluyor

HakanDogan

Hectopat
JBL Wave 100TWS kulaklık ile bilgisayardan Discord ile arkadaşımla konuşurken arkada müzik dinlemek istiyorum ama müziğin sesi bozuluyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epey araştırdım, düzelmiyor. Ben AirPods 2. nesil kullanıyorum, onda da bu anlattığınız şekilde. Online oyunlarda ve Discord'da vs. mikrofon kullanmak dert. Duyduğunuz sesi bozuyor.

Windows 10 21H2 ile AAC codec desteği gelecek, artık mikrofonu kullanmak istediğinizde HandsFree modunda değil normal akıllı telefonlardaki gibi kullanacaksınız dediler. Öyle bir şey gelmedi. Forumdaki arkadaşlardan biri Windows 11'e kaydırmışlar o özelliği dedi. Sisteminiz destekliyorsa W11'e geçip deneyin. Bluetooth vericiniz iyi değilse onu değiştirin.

Başka önerisi olan varsa benzer dertten muzdarip olarak takipteyim.

Ben Windows 11'deyim fakat aynı kulaklık olmasa da bende de bu sorun oluyor maalesef. Yani Windows 11'e geçmek düzeltemeyebilir sorunu.

Epey araştırdım, düzelmiyor. Ben AirPods 2. nesil kullanıyorum, onda da bu anlattığınız şekilde. Online oyunlarda ve Discord'da vs. mikrofon kullanmak dert. Duyduğunuz sesi bozuyor.

Windows 10 21H2 ile AAC codec desteği gelecek, artık mikrofonu kullanmak istediğinizde HandsFree modunda değil normal akıllı telefonlardaki gibi kullanacaksınız dediler. Öyle bir şey gelmedi. Forumdaki arkadaşlardan biri Windows 11'e kaydırmışlar o özelliği dedi. Sisteminiz destekliyorsa W11'e geçip deneyin. Bluetooth vericiniz iyi değilse onu değiştirin.

Başka önerisi olan varsa benzer dertten muzdarip olarak takipteyim.
O zaman ben iade edeyim kulaklığı wireless mi almalıyım o zaman düzelir mi?

Ancak giriş cihazını kulaklıktan başka bir şey seçerseniz düzeliyor. Böyle olunca kulaklık mikrofonunu kullanmamış oluyor.
1641634929310.png

Geri
Yukarı