JBL 560BT Bluetooth kulaklık ses kayması

WIFERRHONE

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Model: Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC4_FX507ZC4

İşlemci: 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H, 2300 Mhz, 14 Çekirdek, 20 Mantıksal İşlemci

Yüklü Fiziksel Bellek (RAM): 16,0 GB

Gpu: NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU

işletim sistemi: Windows 11 home single language

1920x1080 (32 bit) (144Hz) Generic PnP Monitör
Teknosa'dan JBL 560BT aldım, videoları oynatırken ses oynatılmaya başlıyor 1.5-2 saniye sonra görüntü başlıyor; Görüntü ve ses arasında fark oluşuyor. Servise verdim onarıldı dediler aldığımda tekrar sorun oluşuyordu. (Sorun internet yavaşladığında daha da büyüyor ve kulaklığı iade almıyorlar)

Laptop mu masaüstü mü kullanıyorsunuz? Eğer masaüstü ise Bluetooth alıcınızı yazar mısınız? Bende aynı kulaklığı kullanıyordum alıcıyı kasanın önüne takınca arada engel olmadığı için kopmalar olmuyordu.

Laptop kullanıyorum
Asus tuf f15

Laptop mu masaüstü mü kullanıyorsunuz? Eğer masaüstü ise Bluetooth alıcınızı yazar mısınız? Bende aynı kulaklığı kullanıyordum alıcıyı kasanın önüne takınca arada engel olmadığı için kopmalar olmuyordu.
Laptop
Asus tuf f15

Sağ alttaki ses arttırma azaltma butonuna sağ tıklayıp ses efektine tıklayın sonra da kayıttan yürüt kısmından hands Free Audio yazanı devre dışı bırakın. Bir 560BT stereo bir de hands Free Audio eg tarzı bir şey olması lazım.

Geri
Yukarı