JBL C100 almaya değer mi?

Turannn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 200TL civarında kulak içi kulaklık bakıyorum. Beni minimum yaza kadar götürmesini istiyorum. Çok uzun vadeli yüksek performans beklentim yok. Laptopta ve telefonda müzik, video gibi günlük işlerde kullanacağım. Tüm bu kriterlere bakınca JBL C100'ü almayı düşündüm. Ne dersiniz, alınır mı? Daha iyi önerileriniz varsa öneride bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zaman kullandım. Fiyat performans ürünü, dikkatli kullanırsan 1 seneye yakın başka kulaklık aramazsın.

JBL ses kalitesinde gerçekten güzel. Yıllarca Sennheiser kullandım ve ondan şaşmadım. Geçen sene JBL Reflect Mini NC aldım ve Sennheiser'ıma ara verdim. Açıkçası JBL bana Sennheiser'ı aratmadı.

Giriş seviyesi de alsanız, üst düzey de alsanız JBL'den alacağınız ses kalitesinin ortalamanın üzerinde olacağını düşünüyorum.

JABRON JB-19 Pro (149₺) kullanıyorum ve tavsiye ederim. İncelemesi yapılmıştı, bakabilirsin.

JABRON JB-19 Pro (149₺) kullanıyorum ve tavsiye ederim. İncelemesi yapılmıştı, bakabilirsin.

Oyun içinde profesyonel olmıycak şekilde tabi ses kasmakda nasıl hocam? bass seviyesi felanda yeterlimi?

Almaya değer. Jbl kalitesi.

Oyun içinde profesyonel olmayacak şekilde tabi ses kasmakta nasıl hocam? Bass seviyesi falan da yeterli mi?
Hem müzik hem de oyun (PUBG, CS:GO, Valorant) için kullanıyorum. JBL ile arasında kalıp almıştım ve 1,5 yıl geçti, memnunum. Yani fiyatına göre kaliteli bir kulaklık. Detaylı bilgi için inceleme konusuna bakabilirsin.

Geri
Yukarı