JBL C100 vs Haylou GT1

JetWarker

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 8 aydır JBL C100 kullanıyorum fakat şu anda Haylou GT1 Plus almak istiyorum. Bu kulaklıktan inanılmaz yüksek performans beklentim yok fakat C100'ün altında bir performans görmek de istemiyorum. Eğer GT1 Plus alırsam C100'den daha iyi bir ses kalitesi ve ses seviyesi ile mi karşılaşırım yoksa daha kötü mü olur? Yardımcı olabilir misiniz?

Kablosuz olduğunu unutma bu kulaklığın. Plus modelimde kullanılan çip iyi, ses kalitesi anlamında o bütçede alabileceğin en iyilerden biri. Ses seviyesi azalacaktır, birisi kablolu birisi kablosuz sonuçta.
GT1 Pro kullanıyorum, kalitesi aman aman tatmin etmese de ses seviyesi yeterli geliyor.

Kablosuz olduğunu unutma bu kulaklığın. Plus modelimde kullanılan çip iyi, ses kalitesi anlamında o bütçede alabileceğin en iyilerden biri. Ses seviyesi azalacaktır, birisi kablolu birisi kablosuz sonuçta.
GT1 Pro kullanıyorum, kalitesi aman aman tatmin etmese de ses seviyesi yeterli geliyor.

Evet, bayağı araştırdım. Bu bütçede alabileceğim iyi bir kablosuz kulaklık olduğunu herkes söylüyor fakat kimse kablolu bir kulaklıkla kıyaslamamış ondan çok kararsız kaldım. JBL C100'de son seviyesi beni tatmin ediyor genel olarak çünkü herhangi bir gürültü engelleme olayı yok fakat GT1 Plus'da bu var o yüzden sesi az da olsa gene tatmin edici olur mu onu bilemiyorum hiç kablosuz kulaklık kullanmadım çünkü. Ses kalitesi bakımından C100'de ucuz bir ürün olduğundan o da çok iyi değil haliyle yani ona yakın bir hissiyat vermesi benim için yeterli sonuç olarak.

Kablosuz şart değilse alabileceğiniz en iyi kulaklık, 150 TL Haylou'ya vereceğime KZ alırım veya mevcut kulaklığımdan devam ederim.

İnanılmaz seviyede önemli değil aslında, sadece bir heves gibi bir şey benimkisi. Fakat cidden çok inanılmaz fark var diyorsanız vaz geçeceğim haliyle. Bu önerdiğiniz kulaklığın kalbosu sağlam mıdır, gözüme garip geldi de. Bir de 125 TL civarı versiyonu var mıdır ve benim kullandığım kulaklık ile arasında çok fark var mıdır acaba? (Çok fazla var mıdır dedim fakat cümleyi toparlamaya Türkçem yetmedi maalesef.) Çamaşır makinesinde yıkandığından beri çok da iyi bir performans alamıyorum doğrusu. 😂

Son düzenleme:
Bu kulaklık ile sizin kulaklık arasında ciddi fark var, Haylou ile de aşırı fark var, deneyebilme imkanınız varsa denerseniz farkını net anlarsınız, onun dışında KZ ZSN'de var düz modeli fakat onu pek tavsiye etmiyorum. Ayrıca kablosu çok sağlamdır, zaten sitede kablosu da satılıyor, daha iyi ses kalitesi için altın olanı falan da alabilirsiniz.

Bu kulaklık ile sizin kulaklık arasında ciddi fark var, Haylou ile de aşırı fark var, deneyebilme imkanınız varsa denerseniz farkını net anlarsınız, onun dışında KZ ZSN'de var düz modeli fakat onu pek tavsiye etmiyorum. Ayrıca kablosu çok sağlamdır, zaten sitede kablosu da satılıyor, daha iyi ses kalitesi için altın olanı falan da alabilirsiniz.
Anladım, yardımınız için teşekkür ederim. Başka bilgisi olan birileri de fikrini paylaşırsa çok güzel olur. Fazla fikir her zaman daha iyidir. Şimdilik önerdiğiniz kulaklığı almayı düşünüyorum.
Kablosuz şart değilse alabileceğiniz en iyi kulaklık, 150 TL Haylou'ya vereceğime KZ alırım veya mevcut kulaklığımdan devam ederim.

Hocam önerdiğiniz kulaklığı aldım. Şu an yeni geldi cidden mükemmel. Öneri için çok teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Anladım, yardımınız için teşekkür ederim. Başka bilgisi olan birileri de fikrini paylaşırsa çok güzel olur. Fazla fikir her zaman daha iyidir. Şimdilik önerdiğiniz kulaklığı almayı düşünüyorum.

Hocam önerdiğiniz kulaklığı aldım. Şu an yeni geldi cidden mükemmel. Öneri için çok teşekkürler. :)

Hala kullanıyor musunuz? Bende bahsettiğiniz 2 ürün arasında kaldım, kulaktan düşüyor mu kullanımı rahat mı?

Hala kullanıyor musunuz? Bende bahsettiğiniz 2 ürün arasında kaldım, kulaktan düşüyor mu kullanımı rahat mı?
Tabii ki kullanıyorum ve aşırı memnunum. Tek sıkıntısı fazlaca dolanması fakat bu ses için değer bence. Kulaktan düşmesi için imaknsız gibi diyebilirim, sonuçta kulağın üstünden destek alıyor ve kullanımı da çok rahat. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı