JBL Clip 4 ön kapağını çıkarmak garantisini bozar mı?

Esad Dağlı

Decapat
Daha fazla  
Ben yeni bir JBL Clip 4 aldım ve dalgalanmasını izlemek istiyorum ama ön kapağını çıkartırsam garantisi bozulur mu emin olamadım yardımcı olabilecek var mı?

Ben yeni bir JBL clip 4 aldım ve dalgalanmasını izlemek istiyorum ama ön kapağını çıkartırsam garantisi bozulur mu emin olamadım yardımcı olabilecek var mı?

Garantisi bozulur mu bilmiyorum fakat şunu söyleyeyim. JBL Xtreme 2 ve JBL Flip 5 kullanıyorum. Dalgalanma olayı gözle görülmüyor. Kamera ile görünüyor. Güçlü bir ışık altında kameranın parlaklığını kısarak görebilirsin. Tabi ki sen bilirsin fakat çıkarmanı önermem.

Garantisi bozulur mu bilmiyorum fakat şunu söyleyeyim. JBL Xtreme 2 ve JBL Flip 5 kullanıyorum. Dalgalanma olayı gözle görülmüyor. Kamera ile görünüyor. Güçlü bir ışık altında kameranın parlaklığını kısarak görebilirsin. Tabi ki sen bilirsin fakat çıkarmanı önermem.
biliyorum dostum ama sağol yinede <3

Clip 4'ün hoparlör boyutu çok küçük 3W idi sanırım o boyutta hoparlörden pek hareket beklemeyin benim charge 4'ün pasif hoparlörlerinin hareket ettiğini anlamak için ekstra çaba sarf ederek bakmak gerek.
charge 4 te eğer kameradan bakmanıza rağmen zor gözüküyorsa dalgalanmalar lfm (düşük frekans modu) özelliğini açmanızı öneririm.Size tavsiyem bu modu prize takılı kullanmanız

biliyorum dostum ama sağol yinede <3

charge 4 te eğer kameradan bakmanıza rağmen zor gözüküyorsa dalgalanmalar lfm (düşük frekans modu) özelliğini açmanızı öneririm.Size tavsiyem bu modu prize takılı kullanmanız
Low frequency modunu yükses seste açmanızı önermem. Xtreme 2'de kaldırdılar Flip 5'te LF Modu açılabiliyor. Sesi %70lere getirdiğimde gereğinden fazla bass vuruyor ve kalitesiz bir ses oluşuyor. LF Modunu çok yüksek seste kullanırsanız hoparlörünüz zarar görebilir. JBL'de tavisye etmiyor zaten.

Geri
Yukarı