Çözüldü JBL flip 5 bilgisayara bağlanırken pin soruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cem005

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

JBL flip 5'e sahibim, telefonumdan sorunsuz şekilde bağlantı kurabiliyorum ama (masaüstü) bilgisayarımın harici Bluetooth'tan bağlanmaya çalıştığım da pin soruyor.

0000, 1234 ve PC'min kendi pin kodunu yazmama istinaden hiçbir şekilde bağlantı kurmuyor tekrar başa dönüyor biraz bekledikten sonra.

Denemediğim yöntem, okumadığım konu kalmadı çözüm bulamıyorum.

Not: Daha önce 0000 Pin'i ile bağlamıştım yalnız PC'yi formatladım ve şu an bağlanamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim herkese.
Merhaba,

Konu çözüme ulaşmıştır.

Başlat kısmının arama bölümüne hizmetler yazarak ilgili bölüme giriş yapıyoruz.

Bluetooth destek Hizmeti'ni bulup sağ tık, özellikler diyoruz.

Manuel seçeneği otomatik olarak değiştiriyoruz ve Bluetooth'u kapa aç yapıyoruz.

Tekrar bağlanma kısmında 0000 şifre yazdıktan sonra otomatik bağlanıyor bir sorun yaşanmıyor.

Tahmin ettiğim kadarı ile benim 0000 olarak yazdığım şifre hoparlöre gidiyor ve hoparlörden de bu şifreyi tuşlamamızı istiyor Windows (manuel'de ) olduğu için ama hoparlör'ün böyle bir özelliği olmadığı için bu hata ile karşılaşıyordum.

Sorunu Otomatik'e alarak çözdüm, iyi forumlar.

Yazım yanlışlarım varsa kusuruma bakmayın Türkiye de yaşamıyorum haliyle biraz acemiyim.

Son düzenleme:
Merhaba,

JBL flip 5'e sahibim, telefonumdan sorunsuz şekilde bağlantı kurabiliyorum ama (masaüstü) bilgisayarımın harici Bluetooth'tan bağlanmaya çalıştığım da pin soruyor.

0000, 1234 ve PC'min kendi pin kodunu yazmama istinaden hiçbir şekilde bağlantı kurmuyor tekrar başa dönüyor biraz bekledikten sonra.

Denemediğim yöntem, okumadığım konu kalmadı çözüm bulamıyorum.

Not: Daha önce 0000 Pin'i ile bağlamıştım yalnız PC'yi formatladım ve şu an bağlanamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar dilerim herkese.
Merhaba,

Konu çözüme ulaşmıştır.

Başlat kısmının arama bölümüne hizmetler yazarak ilgili bölüme giriş yapıyoruz.

Bluetooth destek Hizmeti'ni bulup sağ tık, özellikler diyoruz.

Manuel seçeneği otomatik olarak değiştiriyoruz ve Bluetooth'u kapa aç yapıyoruz.

Tekrar bağlanma kısmında 0000 şifre yazdıktan sonra otomatik bağlanıyor bir sorun yaşanmıyor.

Tahmin ettiğim kadarı ile benim 0000 olarak yazdığım şifre hoparlöre gidiyor ve hoparlörden de bu şifreyi tuşlamamızı istiyor Windows (manuel'de ) olduğu için ama hoparlör'ün böyle bir özelliği olmadığı için bu hata ile karşılaşıyordum.

Sorunu Otomatik'e alarak çözdüm, iyi forumlar.

Yazım yanlışlarım varsa kusuruma bakmayın Türkiye de yaşamıyorum haliyle biraz acemiyim.
çok teşekkür ederim.Verdiğiniz bilgi sayesinde bağlantı yapabildim.

Geri
Yukarı