JBL GO 2 PC'de kullanılır mı?

emirhantugayy

Femtopat
Haftalardır hoparlör arıyorum. Logitech 1+1 sistemlerini düşündüm ama cızırtı, patlama vesaire sorun yaşamaktan korkuyorum. JBL GO 2 sonra aklıma yattı. Hem cızırtı yapacağını düşünmüyorum. Hem de ses kalitesinin çok iyi olduğunu biliyorum. Peki bilgisayar için olur mu? Şarj sorunu olacak muhtemelen. Oyun, film ve şarkı gibi işlerde işimi görür mü? Ses yüksekliği yeterli midir? Şarjı için yanında gelen kabloyla PC'ye takılı kullansam, sorun olur mu?

Ses tek kanal olacaktır. Onun haricinde ses kalitesi daha iyidir.

Benim elimde eski JBL GO var. 5 yıl oldu alalı. 2 metre USB ile sürekli bilgisayara bağlı ve şarj halinde. Anker'in uzun ses kablosunu aldım. Mis gibi kullanıyorum.

Bataryası bozuk olduğu için böyle yapıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu, dinlerken denk geldi :D

Ses tek kanal olacaktır. Onun haricinde ses kalitesi daha iyidir.

Benim elimde eski JBL GO var. 5 yıl oldu alalı. 2 metre USB ile sürekli bilgisayara bağlı ve şarj halinde. Anker'in uzun ses kablosunu aldım. Mis gibi kullanıyorum.

Bataryası bozuk olduğu için böyle yapıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu, dinlerken denk geldi :D
Hocam, ses seviyesi yeterli mi peki? Yani leptopun sesi benim fena değil aslında JBL daha yüksektir herhalde diye düşünüyorum. Çok küçük bir ürün ya çıkaracağı sesi insan az zannediyor. :D Birde yanında gelen kabloyla sürekli şarj halinde kullanabiliyor muyum? Kullanırsam sıkıntı olur mu?

Hocam, ses seviyesi yeterli mi peki? Yani leptopun sesi benim fena değil aslında JBL daha yüksektir herhalde diye düşünüyorum.
Ses seviyesi gayet tatmin edici, genelde %60 seviyesinde kullanıyorum. Üstü dışarıdan duyuluyor.

Kabloyu üzerinde bırakabilirsiniz. Şarj dolunca elektriği kesiyor ve şarj azalında otomatik elektriği çekiyor.

Benden akıllı 😂

Ses seviyesi gayet tatmin edici, genelde %60 seviyesinde kullanıyorum. Üstü dışarıdan duyuluyor.

Kabloyu üzerinde bırakabilirsiniz. Şarj dolunca elektriği kesiyor ve şarj azalında otomatik elektriği çekiyor.

Benden akıllı 😂
Anladım hocam çok teşekkür ederim. Kafamda kalan tek soru leptop ile arasında bariz bir ses farkı olucak mı. Onu da alırsam anlayabilirim sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı