JBL kulaklık kırıldı

Kulakligim kırılmış halde buldum nasıl oldu bilmiyorum. Asagidaki gibi sizce düzelir mi bir yerde yaptirsam. Cok anlayamiyorsaniz daha net cekebilirim.

Dosya Ekleri

• 20230830_140052.jpg
    20230830_140052.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 105
Vallahi gitmişken kazık yemek istemiyorum çok kazık atan yer var bende hiç bilmyiom tahmini kaç tutar.

Hocam kabloda zarar yok sadece şey kirilmis.

Bu arada haberiniz olsun fazla masraf çıkarmak istemezseniz Japon + tuz karışımı çok güçlü yatağın birkaç vidası eksikti o yöntemle taş gibi yapmıştım 2 yıldır tertemiz.

Bir şey olmaz hocam o zaman eliniz bu işlere yatkınsa bir tornavidayı ısıtın kırık plastiği tornavide ile eritip yapıştırın.

Yapamam böyle kalsın derseniz bir süre sonra daha kötü olacak.

Bu da bir seçenek ama fazla eritirseniz plastiğin yamulma ihtimalide var.

Bu arada haberiniz olsun fazla masraf çıkarmak istemezseniz Japon + tuz karışımı çok güçlü yatağın birkaç vidası eksikti o yöntemle taş gibi yapmıştım 2 yıldır tertemiz.

Ama tuz biraz çirkin durabilir karbonat daha iyi durur ve güzel tutar.

Ama tuz biraz çirkin durabilir karbonat daha iyi durur ve güzel tutar.

Hocam böyle şeyleri hiç beceremem babamla deneriz ama daha kötü olacak diye korkuyorum.

Hocam böyle şeyleri hiç beceremem babamla deneriz ama daha kötü olacak diye korkuyorum.

Hocam kırık yere azıcık karbonatın üstüne Japon atarsanız çirkin durmaz he garantiye almak için üstüne bir kat daha karbonat atabilirsiniz o size kalmış ya da direk tamirciye verebilirsiniz.

Geri
Yukarı