JBL Quantum 100 nasıl?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Vatan'dan JBL Quantum 100 baktım. Fiyatı 390 TL. Sizce nasıldır?
Başka pek bir seçenek yok, hepsi Rampage ürünü onu da kimse önermiyor. Kaliteli olanı zaten bin TL, o da beni aşar.

Bir diğer sormak istediğim; kablolu ve kablosuz arasında kararsızım, ben istiyorum ki hem şarj derdi olmasın hem kablo karmaşası olmasın ama bu ürünlerin de kalitelisi aşırı pahalı.
Şarj etmeden kullanılan ve kablosuz olan kulaklık ile Bluetooth olan arasında ne fark oluyor, bağlantısı jakla mı oluyor hepsinin?

Kullanım amacınız nedir?
Discord dan arkadaşlarımla konuşmak için kullanıcam genellikle,oyunlar da aşırı fark yaratmasına gerek yok zaten profesyonel oyuncu değilim.
Benim kafamdaki şu ; yakın zaman da dizüstü almayı düşünüyorum ve tüm ekipmanları kablosuz olsun istiyorum.Lakin kablosuz kulaklıklar diğerlerine göre performans kaybı oluyor diyorlar ayrıyeten şarjlı olmamasını istiyorum.Hem kablosuz hem şarj derdi olmayanların pc ye bağlantısı nasıl oluyor ?

Discord dan arkadaşlarımla konuşmak için kullanıcam genellikle,oyunlar da aşırı fark yaratmasına gerek yok zaten profesyonel oyuncu değilim.
Benim kafamdaki şu ; yakın zaman da dizüstü almayı düşünüyorum ve tüm ekipmanları kablosuz olsun istiyorum.Lakin kablosuz kulaklıklar diğerlerine göre performans kaybı oluyor diyorlar ayrıyeten şarjlı olmamasını istiyorum.Hem kablosuz hem şarj derdi olmayanların pc ye bağlantısı nasıl oluyor ?
Hem pilsiz hem kablosuz bir ekipman yok, mümkün değil. Kablosuz ekipmanların içinde ufak pilleri var onları kabloyla bilgisayara bağlayarak şarj ediyorsunuz kullanmadığınız vakitte.
Performans kaybı yaşamak diye bir şey yok. Belirttiğiniz kullanımda gereken bir performans da yok. İnternette her konuda kötü yorum bulabilirsiniz, hepsinin kafanızı bulandırmasına izin vermeyin. Size gereken mikrofonu kötü olmayan ve isteğinize bağlı olarak kablosuz bir ekipman. Buna göre araştırmanızı yapın ve seçin.

Hem pilsiz hem kablosuz bir ekipman yok, mümkün değil. Kablosuz ekipmanların içinde ufak pilleri var onları kabloyla bilgisayara bağlayarak şarj ediyorsunuz kullanmadığınız vakitte.
Performans kaybı yaşamak diye bir şey yok. Belirttiğiniz kullanımda gereken bir performans da yok. İnternette her konuda kötü yorum bulabilirsiniz, hepsinin kafanızı bulandırmasına izin vermeyin. Size gereken mikrofonu kötü olmayan ve isteğinize bağlı olarak kablosuz bir ekipman. Buna göre araştırmanızı yapın ve seçin.
Yani kablosuz olan tüm kulaklıklar USB-BT,şarj ile mi çalışıyor ?
Bu durum kablosuz klavye ve mouse içinde geçerli mi ?

Daha önce bu tarz ekipman almadığım için bilmiyorum hiç,eğer kablosuz ürünler de şarj zorunluluğu varsa kablolu bir kulaklık tercih edeceğim.

Kablosuz klavye ve mouselar genelde pilli oluyor, klavyeler 2 kalem pil, mouselar tek kalem pil olur genelde.
Pil olması iyi sürekli uğraştırmadığı için.Kulaklık konusunda ise kablosuz olanların sadece USB ile taktıktan sonra çalıştığını sanıyordum hiç şarj etmeden USB ile kullanıldığını yani.
Peki JBL Quantum 100 mü önerirsin Rampage SN-R4 mü ?

Rampage ürününü tanımıyorum. Kendim telefonumda müzik dinlemek için JBL T460BT kullanıyorum, fakat mikrofonu çok kötü, aramalarda kullanıma uygun değil. Bu yüzden ikisini de önermem. Şu an bunu önerebilirim size:

Yeni konular

Geri
Yukarı