JBL Quantum 100 vs HP Omen 800

Selam ikisini de daha önce kullanmadım sadece yorumumu katıyorum haberin olsun. Kendi adıma bugün itibarıyla JBL quantum 100 almayı tercih ettim ve sipariş ettim umarım istediğim gibi olur. Ayrıca ikisinin de videolarını izledim gerek tipi gerek mikrofon kalitesi olsun benim dikkatimi çeken ve olumlu yorumlarıyla beni kendisine çekmeyi başaran JBL oldu doğrusu. Ayrıca Hepsiburada üzerinden Visa ile alınca 350 TL yerine kulaklıkta 50 TL indirim oluyor haberin olsun. Yani 300 TL'ye aldım.
Yorum yazma amacım kulaklığım yarın gelecek çok büyük ihtimalle kullandıktan hemen sonra artılarını ve eksilerini yazabilirim. İyi forumlar.

Selam ürünüm geldi PlayStation 4 üzerinden yayınlarda kullanmak için almıştım kulaklığın kafayı tutuşu güzel ve şahsen rahat beğendim. Kablo uzunluğu cidden çok kısa onu söylemeliyim ama kendi açımdan sıkıntı olmadı kablo boyuna dikkat et alırken bak yani. Ayrıca ses kalitesi ideal o da orta seviye bir kulaklık kadar normal ama eksisi yok. Onun haricinde kulak pad kısımları deri ama rahatsız etmiyor ve kulaklık kablosu aşırı ince fakat örgülü kablo bu benim için artı oldu diyebilirim. Son olarak mikrofon kısmına gelecek olursak ne çok iyi ne de çok kötü diyebilirim Discord üzerinde test etmediğim için bilmiyorum fakat Twitch yayınlarım için pek güzel olmadı diyebilirim ama cızırtı vs. yok sadece tiz ve robotumsu. Alacaksan bunlara dikkat et sormak istediğin varsa sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı