JBL quantum 400 alınır mı?

Lero Roo

Decapat
Selamlar herkese, kulaklık almayı düşünüyordum, kısa bir araştırma yaptım, incelemelerine baktım birkaç kulaklık var aklımda. Ama JBL quantum 400 hakkında hiç Türkçe bilgi bulamadım daha önce deneyen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
İndirimde olduğu için de kaçırmak istemiyorum JBL Quantum 400 Gaming Kablolu Kulaklık - Siyah

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık almaktan vazgeçtim onun yerine monitör aldım. Ama bence jbl quantum 400 alma düzgün incelemesini bulamadım kullanan da yok. Onun yerine şu an indirimde olan hyper x kulaklıklara bakabilirsin.
Jbl Quantum ONE aldım. Yabancı siteler de incelemesi oldukça fazla. Çok iyi diyorlar. Türkiye ye yeni girdiği için pazarı yavaş. Dünya da jbl in üzerine ses için firma yok. Ses kartım var ve onunla kullanacağım.

Jbl Quantum ONE aldım. Yabancı siteler de incelemesi oldukça fazla. Çok iyi diyorlar. Türkiye ye yeni girdiği için pazarı yavaş. Dünya da jbl in üzerine ses için firma yok. Ses kartım var ve onunla kullanacağım.
hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. daha önce kulaklık modelini duymamıştım az önce baktım fiyatına da bir kaç tık yüksek 😄😄 sen kaç liraya aldın acaba ?

Geri
Yukarı