JBL quantum 600 dongle sorunu

canbiceps35

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,
3 gün önce quantum 600 aldım, bir hevesle işten eve geldim driverini kurdum ve dongle ile eşleştirdim kulaklığı. Daha sonra güncelleme yaptı dongle e ve kulaklığında güncellemesi gerektiğini söyledi USB kablo ile kulaklığı PC'ye bağlayıp güncellemeyi yaptım. Şimdi ne dongle ile eşleşiyor ne de program USB ile kulaklığı takınca kulaklığı tanıyor. 3.5 mm kabloyla kullanıyorum şu an ve iade etmeyi düşünüyorum sırf bu yazılım yüzünden. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Yoksa iade etmeli miyim? Teşekkür eder iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende aynı sorunu yaşıyorum JBL quantum Engine yazlım güncellemeden güncellemeyi %100 olduktan sonra USB'yi okumuyor. Kulaklığı kapatıp USB cıkar tak yaptıktan sonra yine güncelleme var diyor yani güncelleme yapmıyor.

aynı sorun bende de var çözüm bulunamadı sanırım
arkadaşlar herhangi bir çözümü yok. O zamanlar konuyu açarken garantiye gönderip ikisini de yazılım olarak sıfırladım şuanda halen o haliyle kullanıyorum. Herhangi bir güncelleme yapmayın tekrar sorun yaşarsanız sıkıntı olur birde kulaklığın başın üst kısmına gelen yeri zamanla açılıyor içindeki süngerler çıkıyor bilginiz olsun.

Geri
Yukarı