JBL T110 vs JBL C100SI

sizce hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    69

Mekatronik

Hectopat
Bu iki kulaklık arasında kaldım.
İkisini de kullanan arkadaşlar farklarını veya hangisini almam gerektiğini söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
C100SI kullanıyorum 1 yıldır telefona takıp salladığım var bozulmuyor. Net. Bassları çok güzel ama tiz yönünden zayıf. Tiz istiyorsanız almayın. C100SI daha high-end bir kulaklık zaten.

Bende okullar başladığı zaman almıştım C100SI modelini. Ben bass çoğunluklu müzikler dinlediğim için çok memnunum. Bass performansı gayet iyi. Ama sesi dışarıya çok veriyor en üst düzeyde. Tizleri pek iyi değil. Bundan önce kullandığım çoğu kulaklığın jak kısımları bozulmuştu ama bu sapasağlam.

C100SI kullanıyorum 1 yıldır telefona takıp salladığım var bozulmuyor. Net. Bassları çok güzel ama tiz yönünden zayıf. Tiz istiyorsanız almayın. C100SI daha high-end bir kulaklık zaten.
C100SI yi bende kullanmıştım ama t110 a basları daha iyi diyorlar. t110 unda kablo kalitesi daha düşük gibi geldi o yüzden kararsız kaldım.

Bende t110 kardeşimde ise c100si var. Tizlerde t110 daha iyi basslarda ise hemen hemen aynılar diyebilirim. Kalite olarak ise t110'un kablosu çok ince hemen kopacakmış gibi duruyor. C100si nispeten daha sağlam duruyor. Görünüş açısından ise bana t110 daha güzel geldi zaten çok fark yok ama siyah modelinde ki turuncu detaylar hoş duruyor. İkisini de geçen hafta Vatan'dan almıştım t110 90TL, c100si 70TL'ydi. Sonuca gelecek olursak bana göre aradaki 20TL'lik farka değmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı