JBL C100SI vs T110

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Metin6271

Hectopat
Arkadaşlar biraz acelem var da hangisi iyidir söyler misiniz? Bilgisayar telefon karışık kullanacağım aynı fiyata ikisi de var biri üst Level diye yani T110 almayı düşünüyorum. Kullanan varsa önerir mi? Sevinirim söylerseniz.
Kulaklık arkadaşlar JBL biraz eksik oldu başlık ama.

İkisini de kullandım, şu an da T110 kullanıyorum ve gayet memnunum bence T110 almalısın.

Kablosu sıkıntılı yazmışlar öyle mi?
Teşekkürler bir de cevap için.

Son düzenleyen: Moderatör:
T110 güzel bir müddet kullanma şansım olmuştu güzeldi. Baslar falan fiyatına göre çok iyi.

Kulaklığı aldım pişmanım gerçekten PC'de tek yerden ses veriyor ses iyi de kişisel olarak kulağıma olmuyor yedek de küçük şeyde çıkmadı içinden tek şey yollamış mallar güya yedek de yolluyoruz yazmışlardı böyle bir şey olamaz kulağına olup PC için kullanmayanlar alsın.

Hay Allah, ben D&r'dan almıştım kendim gidip, eve geldiğimde de herhangi bir şey yoktu hatta o küçük yedek parçalar bile çıkmıştı dolabımda duruyor hala. Bilgisayarda da kullanmıştım havanın çok sıcak olduğu zamanlarda ve hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamıştım. Bence aldığınız yerde veya aldığınız üründe sıkıntı var.

T110 kullanıyorum. 3 kez değişim yapıldı. Hepsinde de sorun kablodan dolayı. Hep kulaklıklardan biri bozuluyor vs.

Ya içinden sadece kulaklık ve kablo çıktı yedek bir şey çıkmadı 5 kez baktım kutu içine ben mi görmüyorum diye yok ama ablama verdim helal etmiyorum o parayı 80 TL para verdik Mic'i çalışmıyor etmiyor anlamadım gerçekten.
İnternetten aldım iade düşünüyorum arada kaldım çok fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya içinden sadece kulaklık ve kablo çıktı yedek bir şey çıkmadı 5 kez baktım kutu içine ben mi görmüyorum diye yok ama ablama verdim helal etmiyorum o parayı 80 TL para verdik Mic'i çalışmıyor etmiyor anlamadım gerçekten.
İnternetten aldım iade düşünüyorum arada kaldım çok fazla.

İade edin bence de, hiç anlamadım ben aldım ve 4/4'lük çalışır durumda hatta daha az önce kullandım tertemiz çalışıyor. Bence satış yapan firmada bir sıkıntı var. En iyisi gidip kendiniz alın çünkü ben öyle yaptım ve hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı