JBL T110 vs T205 vs T210 vs T290

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Arkadaşlık şu dört kulaklıktan hangisi daha iyi yardımcı olursanız sevinirim.
Driver bilgileri yazıyor sitede.
Akakçe'den baktığımda aşağı yukarı aynı fiyatlar.

Hocam bu ikisi arasında nasıl kaldınız?
Biri izolasyonsuz Earbuds tipi. Diğeri izolasyonlu ıem tipi.
Dış sesleri kessin, basları daha başarılı versin derseniz T110 alın.

Nasıl akldım. Normalde kulak içi sevmem. Daha doğrusu kulaklık kullanan birisi değilim. O yüzden 205 biraz daha cazip geldi de. PC de oyun için kullanacağım uyar mı uymaz ise boşuna almayacağım bütçe 150 TL.

Nasıl akldım. Normalde kulak içi sevmem. Daha doğrusu kulaklık kullanan birisi değilim. O yüzden 205 biraz daha cazip geldi de. PC de oyun için kullanacağım uyar mı uymaz ise boşuna almayacağım bütçe 150 TL.
Anladım, uyar hocam. Silikonsuz modeller genelde uzun süreler oyun oynarken daha konforlu olur. Silikonlu modeller ise dış sesleri kestiği için dışarda kullanırken ya da evde gürültü varken işe yarar. Önceliklere göre doğru seçim kullanıcının :)

Anladım, uyar hocam. Silikonsuz modeller genelde uzun süreler oyun oynarken daha konforlu olur. Silikonlu modeller ise dış sesleri kestiği için dışarıda kullanırken ya da evde gürültü varken işe yarar. Önceliklere göre doğru seçim kullanıcının :)

Sikonlular iyide işte kulaktan çıkıyor benm pek alışamadım. Kulaklık kullanmayı da sevmiyorum. PC kulaklığı ağır geldiği için ağırlık yapıyor başa. Bende bunlara yöneldim. Bende ucuz kulaklık var 1 tane PC takıyorum sesler iğrenç bir tizlikle içten geliyor tat vermiyor yani PC kulaklığı gibi değil. Acaba bu 205 ya da 110 PC kulaklığı gibi kaliteli ses verir mi? Şüphem bu açıkçası boşa para vermeyim yani.

Sikonlular iyide işte kulaktan çıkıyor benm pek alışamadım. Kulaklık kullanmayı da sevmiyorum. PC kulaklığı ağır geldiği için ağırlık yapıyor başa. Bende bunlara yöneldim. Bende ucuz kulaklık var 1 tane PC takıyorum sesler iğrenç bir tizlikle içten geliyor tat vermiyor yani PC kulaklığı gibi değil. Acaba bu 205 ya da 110 PC kulaklığı gibi kaliteli ses verir mi? Şüphem bu açıkçası boşa para vermeyim yani.
T205'i denemedim ama T110 ve C100SI denedim. Kötü bir ses kaliteleri yoktu. Yani işportacı işi ucuz kulaklıklardan belirgin şekilde çok daha kaliteli ve dolu dolu ses veriyor bu ürünler. Bence sorun yaşamazsınız (kendi fiyat segmenti içinde değerlendirirsek).

T205'i denemedim ama T110 ve C100SI denedim. Kötü bir ses kaliteleri yoktu. Yani işportacı işi ucuz kulaklıklardan belirgin şekilde çok daha kaliteli ve dolu dolu ses veriyor bu ürünler. Bence sorun yaşamazsınız (kendi fiyat segmenti içinde değerlendirirsek).

Tamamdır o zaman 1.2 bakayım da alayım T110 alırız olmadı yapacak bir şey yok :) 2.3 saat oynuyoruz zaten.

Tamamdır o zaman 1.2 bakayım da alayım T110 alırız olmadı yapacak bir şey yok :) 2.3 saat oynuyoruz zaten.
Faturasını kaybetmeyin, kronik olan bir tek taraftan ses gitmesi sorunu var. Götürüyorsunuz yenisiyle değişiyorlar. O konuya dikkat etmeniz için hatırlattım. Hayırlı olsun şimdiden :)

Geri
Yukarı