JBL T450BT Oyuna girince kulaklıktan ses gelmiyor

Faruk Kardaş

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, JBL T450BT kulaklığım var. Masaüstünde müzik dinlerken hiçbir sorun yaşamıyorum. PUGB'ye girince ses gidiyor bir anda ne masaüstünde ses geliyor ne de oyunda. Böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Sağ altta sesleri kontrol ettiğimde yeşil ibreler yükseliyor. PUBG kapattığım zaman tekrar ses gelmeye başlıyor. Anlam veremedim. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Ek olarak şöyle bir şey diyeceğim sağ altta ses aygıtını değişip monitörü seçtiğimde monitörün hoparlörüne ses geliyor. PUBG birincil ses aygıtını monitörün hoparlörü olarak görüyor sanırım.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende vardı dostum. Jak girişine mikrofon veya kulaklık taktığımda sorunu çözmüştüm. Deneyebilir misin şu anda? Bana geri dönüş yap.
Hoparlörümün jakını taktım pcye. Bluetooth kulaklığımı da bağladım. Varsayılan olarak bluetoothu kulaklığı seçtim şuan çalışıyor gayet iyi teşekkürler.

Arkadaşın da dediği gibi denetim masası>donanım ve ses>ses>kulaklığınızın hands Free olanını devre dışı bırakın ardından yukarıdan Kayıta tıklayın aynı işlemi oradan da yapın hands Free olanı devre dışı bırakın. Tek sorun mikrofon kullanılmıyor.

Arkadaşın da dediği gibi denetim masası>donanım ve ses>ses>kulaklığınızın hands Free olanını devre dışı bırakın ardından yukarıdan kayıta tıklayın aynı işlemi oradan da yapın hands Free olanı devre dışı bırakın. Tek sorun mikrofon kullanılmıyor.

Hortlattım ama ihtiyacı olan vardır iillaki.

Geri
Yukarı