JBL T450BT ve dip ses

Qwerty delisi

Kilopat
Daha fazla  
Başlık genel olarak sorunumu açıklıyor esasen, dip ses var ve normal mi bilmiyorum. Spotify'dan müziği oynatmaya başlar başlamaz arka planda sürekli bir "cızırtı"(?) var. Bluetooth kulaklıklarda dip sesin bir noktaya kadar normal olduğunu tahmin ediyorum ancak, müziği dinlerken hissedilir seviyede oluyor hep. Sesi ne kadar açıp açmadığım pek farketmiyor.

Garantiye göndereceğim ama, göndermeden önce bir fikir danışayım dedim. Bu sorunun bir çözümü var mıdır, yok ise; daha önce garanti servisine gönderip sonuç alan var mıdır?

Aydınlatırsanız, fikir verirseniz çok güzel olur.
Teşekkürler

Genelde dip ses olur ama müzik başlayınca, duyulmayacak seviyede kalır ya da tamamen gider. Sizde sürekli varsa ve müzik başlayınca da bitmiyorsa, bir sorun var demektir. Bahsettiğiniz kulaklığı daha önce kullandım ve dediğiniz tarzda bir dip ses yoktu. Farklı bir telefonda denediniz mi? Veya Spotify dışında bir uygulama ile denediniz mi?

JBL'in Flip 3-4 model ses bombalarında da dip gürültüsü problemi var istisnasız hemen her cihazda mevcut.
Rahatsız ediyor mu? Kulaklık gibi yakın mesafede kullanılmadığı için hayır. Ancak bir dünya para verdiğiniz bir üründe dip gürültüsü ile karşılaşmak psikolojik olarak sinirlerinizi alt üst ediyor.

Sırf bu sebepten Flip 3 iade etmişliğim var THH zoruyla. Garantiye göndersen de değişen bir şey olacağını sanmıyorum.
Yine de bahsettiğin dip gürültüsü oranını bilmeden kesin bir yorumda bulunamayacağımı not geçmek isterim. Dip gürültüsünü yakalayabilecek kalitede mikrofonun varsa ses kaydı alıp gönderebilirsin bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı