Sony WI-XB400 dip ses problemi.

darth_turko

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği öğrencisi
Selamlar. Dün kulaklığımı kargodan teslim aldım. İlk günün heyecanıyla dip sesi hissedemedim ama bugün daha detaylı test ettiğim için bazı soru işaretlerim çıktı. Öncelikle kulaklığım in-ear ve bluetooth bir kulaklık. Herhangi bir cihazda müzik açtığımda kısık ses seviyesindeyken hafif de olsa dip sesi duyabiliyorum. Aynı şekilde telefonda birisini ararken dip ses başlıyor, konuşma esnasında çok da hissedemedim. Konuşma bittikten kısa bir süre sonra bitiyor. Kulaklığı tuşundan açtığımda gelen uyarı sesinden öncesinde ve sonrasında da bu ses beliriyor. Kulaklığım daha çok yeni bir ürün. Ürünü geri vermeli miyim? Yoksa bu bluetooth kulaklıklarda olan kronik bir hata mı?

Son düzenleme:
Merhaba aynı kulaklıktan bende de var ve aynı sorunu yaşıyorum. Servise iade talebiyle sorunları belirtip gönderdim ama yapılan testler sonucunda bir sorun olmadığını belirtip kulaklığı geri gönderdiler. Siz sorunu çözebildiniz mi?

Merhaba. Aynı kulaklığı ben de almıştım. Aynı sorun ile izmir servisine gittim. Oradaki görevli kulağına taktı ve ben herhangi bir ses duymuyorum diyerek servis süreci dahi başlatmadı. Serviste de uygulanan başka bir test yok bu arada.
Hakem heyetine başvurdum ben de. 3-4 ay sonra inceleme için istediler kulaklığı, götürdüm. Ancak orada da herhangi bir cihazla falan test yapılmadığı için bir sonuç çıkmadı maalesef. 2 kişi denemişler, ikisi de ses duymamış. Yapacak birşey kalmadı maalesef. Sinir olduğumla kaldım.

O kadar uğraştığıma mı, verdiğim paraya mı, harcadığım zamana mı yanayım bilmiyorum.

Merhaba. Aynı kulaklığı ben de almıştım. Aynı sorun ile İzmir servisine gittim. Oradaki görevli kulağına taktı ve ben herhangi bir ses duymuyorum diyerek servis süreci dahi başlatmadı. Serviste de uygulanan başka bir test yok bu arada.
Hakem heyetine başvurdum ben de. 3-4 ay sonra inceleme için istediler kulaklığı, götürdüm. Ancak orada da herhangi bir cihazla falan test yapılmadığı için bir sonuç çıkmadı maalesef. 2 kişi denemişler, ikisi de ses duymamış. Yapacak bir şey kalmadı maalesef. Sinir olduğumla kaldım.

O kadar uğraştığıma mı, verdiğim paraya mı, harcadığım zamana mı yanayım bilmiyorum.

Merhaba, kulaklığı halen kullanmaktayım. Öncelikle kısık olan dip sese alıştım. Görece olarak ucuz bir kulaklık olduğundan çok da moralimi bozmuyor.

Geri
Yukarı