JBL T450BT vs. Bluedio T6

Sizce hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    4

berk1937

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Super Mario World
Arkadaşlar merhaba. Bende şuan JBL'in T450BT modeli var 32ohm, 32mm sürücülere sahip, 114dB ve 10 saate kadar müzik dinlenebiliyor. ama bilgisayarda kullanamıyorum hep bağlantı sorunu oluyor.

T6 ise Bluedio'nun son ve yeni çıkan modeli. 16ohm, 57mm sürücülere sahip, frekans aralığı daha geniş, 115dB, 25 saate kadar müzik dinlenebiliyor, USB Type C arayüzüne USB Type C to 3.5mm kablosu takılınca kablolu olarak müzik dinlenebiliyor(Bilgisayarda da kullanabileceğim) ve en önemli özelliği ANC(Aktif Gürültü Engelleme).

Sizce 16-32 ohm çok önemli bir fark yaratır mı? diğer özelliklere bakıldığında T6 modeli daha üstün duruyor. T450BT kulağın üstünde duran modellerden, T6 ise kulağın çevresini saran modellerden.

Son olarak T450BT'yi satıp T6'ya geçmeye değer mi?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL 450BT bende de var ve ben de açıkçası Bluedio'nun kulaklıklarını merak ediyorum. Müzik konusunda daha başarılı gibi duruyorlar ama hiç deneme fırsatım olmadı.
Kullanım şeklinize göre değişir ama bu durum. Çünkü JBL biraz daha günlük kullanıma ve dışarıda kullanmaya elverişli. Ev kullanımı için düşünüyorsanız da daha rahat, konforlu bir modele geçilebilir.

@Sercan1096 Öncelikle, cevabınız için teşekkür ederim. JBL'i satıp T6'nın fiyatının düşmesini bekleyeceğim. İçinden 3,5mm kablosu çıkmıyormuş sanırım, Türkiye'den bulmak biraz zor olacak.

Konuyu açtıktan sonra anlamsız bir şekilde ceza yedim. Mesaj mı ne kopyalamışım, tam hatırlamıyorum, onun yüzünden ceza vermişler. Technopat'tan soğutma çalışmaları devam ediyor anlaşılan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı