JBL T500 nasıldır?

Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
Arkadaşlar bu ürünün kablolu versiyonunu almak istiyorum.
Mid, tiz ve bas yönünden nasıl?
Rock, metal türleri ile arası nasıl?
Kronik bir sorunu var mı (başa fazla baskı uygulama, yüksek derecede çıtırdama vs.)?
Ve buna alternatif var mı :)?

Ben şu an Bluetooth'lu versiyonunu kullanıyorum gayet güzel bir ses kalitesi var eğer bundan önce çok kaliteli kulaklıklar kullanmadıysan seni tatmin eder.

Ben şu an Bluetooth'lu sunu kullanıyorum. Fiyatına göre güzel bir kulaklık ama rock metal türleri bazından sen tatmin eder mi emin değilim. Rock müzik için grado GR10 mükemmel bir seçim olacaktır tavsiye ederim. Ama bayağı pahalı bir kulaklık. Onun yerine Sennheiser'ın bu kulaklığını denemen tavsiye ederim. Uygun bütçeli JBL t 500'den çok daha iyi bir kulaklık.

Ben şu an Bluetooth'lu sunu kullanıyorum. Fiyatına göre güzel bir kulaklık ama rock metal türleri bazından sen tatmin eder mi emin değilim. Rock müzik için grado GR10 mükemmel bir seçim olacaktır tavsiye ederim. Ama bayağı pahalı bir kulaklık. Onun yerine Sennheiser'ın bu kulaklığını denemen tavsiye ederim. Uygun bütçeli JBL t 500'den çok daha iyi bir kulaklık.
Bütçemden dolayı alamıyorum onu ve onu besleyecek kartım yok :D.
Siparişi verdim.
Rock metal vs. dinleyecekseniz direk eleyin t500 kulaklıkları, parasını hak etmiyor zaten bu kulaklıklar.
Neden acaba. Aslında pek fark etmeyecek ultra kötü bir kulak içi kulaklıktan geliyorum bir de kulaküstü var evde kullandığım SHP2000 alternatifi olarak dışarda kullanmak için arıyorum.

Ayrıca konuyu yanlış konu olduğu için ses sistemlerinden "oyuncu" kulaklıkları bölümüne taşıyıp, zahmet edip attığı ban için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum (!) 🤬
Kararım iptal oldu Sennheiser CX 275s alacağım ucuza buldum :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı