JBL T500BT alınır mı?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Alınır mı? Alınmazsa bu fiyat civarında başka bir Bluetooth kulaklık önerirseniz sevinirim.

Bende telefonda müzik amaçlı kullanıyorum ses kalitesinden memnunum. Dikkat edilmesi gereken tek şey düzgün şekilde şarj ederek batarya performansını korumak.

Hocam, her yerde fiyat farklı olduğu için, tam bütçe söyler misiniz?
300-350 TL civarı.
Ben uzun süredir kullanıyorum, özellikle bass performansı açısından oldukça iyi bir kulaklık. Tavsiye ederim.
Bende telefonda müzik amaçlı kullanıyorum ses kalitesinden memnunum. Dikkat edilmesi gereken tek şey düzgün şekilde şarj ederek batarya performansını korumak.
Bende var 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Ne şarjı bitiyor ne bir şey oluyor gayet sağlam ve güzel tavsiye ederim.
Peki arkadaşlar dışarıya ses veriyor mu? Bir de bazı arkadaşlar cızırtı yapıyor demiş, sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

300-350 TL civarı.

Peki arkadaşlar dışarıya ses veriyor mu? Bir de bazı arkadaşlar cızırtı yapıyor demiş, sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

Cızırtı sorunu hiç yaşamadım. En son ses seviyesinde bile çok düşük şekilde dışarıya ses veriyor. Normal kullanımda vermiyor.

Geri
Yukarı