JBL T500BT alınır mı?

Ses kalitesi şarj süresi gürültü engelleme olarak Q10i çok daha iyi bir seçenek ancak biraz daha ağır şahsen bütçemi biraz daha arttırıp Q10i almaya bakardım.

Herkese iyi akşamlar. 850-900 TL arası bütçem var. Kulaklığı alıp almamak arasında çok kararsız kaldım. Sizce alınır mı?
Aynısı bende var 3 yıldır kullanıyorum tek sıkıntısı var bir zaman sonra yastıkların kaplamaları çıkmaya başlıyor ama yenileri internette satılıyor kulaklığı bozmaz isen yastıklarını değiştirip kullanmaya devam edersin.

JBL'in bu kafa üstü kulaklıklarına para verip alanın aklından şüphe ederim. Ne kulağa oturuyor ne de malzeme kalitesi iyi. Anker Q10 kullanıyorum. Malzeme kalitesi, kulağa oturuşu, pasif izolasyonu, bass ve ses kalitesi... Her açıdan daha iyi.

JBL'in bu kafa üstü kulaklıklarına para verip alanın aklından şüphe ederim. Ne kulağa oturuyor ne de malzeme kalitesi iyi. Anker Q10 kullanıyorum. Malzeme kalitesi, kulağa oturuşu, pasif izolasyonu, bass ve ses kalitesi... Her açıdan daha iyi.

Hocam dediğiniz gibi kağıt üzerinde tabii ki iyi ama böyle kulaklıklar bana çok kaba geliyor. JBL ürünleri fiyatına göre yeteri kadar performans vermese de tasarım ve taşınabilirlik açısından daha iyi. Bu arada T500BT önermiyorum, 2 versiyonunda da dip ses sorunu var.

Aynısı bende var 3 yıldır kullanıyorum tek sıkıntısı var bir zaman sonra yastıkların kaplamaları çıkmaya başlıyor ama yenileri internette satılıyor kulaklığı bozmaz isen yastıklarını değiştirip kullanmaya devam edersin.
Ses kalitesi nasıl?

Ses kalitesi şarj süresi gürültü engelleme olarak Q10i çok daha iyi bir seçenek ancak biraz daha ağır şahsen bütçemi biraz daha arttırıp Q10i almaya bakardım.

Q10inin görüntüsü pek hoşuma gitmedi.

Ses kalitesi nasıl?

Pek fazla kulaklık deneyimleme şansım olmadı benim, düşük seste dediğim gibi dip ses rahatsız ediyor çok yüksek seste ise rahatsız ediyor. Yani almadan önce tanıdığınız biri varsa deneyimleyin derim. Zaten Kızılay dağıtıyor gibi herkesye var. Benim elimden bile 4 model geçti :D

Yeni konular

Geri
Yukarı