JBL T510 BT kulaklık tuşları çıkarılabilir mi?

Daha fazla  
Selam herkese kulaklığı yere düşürdüğüm için kulaklık tuşlarından geriye sarma-ses seviyesi düşürme tuşu bozuldu. Bu tuş takımını komple kapatma seçeneği veya tamir ettirme ihtimalim var mı? Veyahut tuş takımını çıkartabilme ihtimalim var mı?

Garantiye gönderin hocam jbl garantisi bu konuda yardımcı olacaktır. Onun dışında tuşları iptal edemezsiniz. Hocam kulaklıktan memnun musunuz? Anker Q10i düşünüyorum veyahut JBL 510BT hangisi alacağımı bilemiyorum kararsız kaldım.

Garantiye gönderin hocam JBL garantisi bu konuda yardımcı olacaktır. Onun dışında tuşları iptal edemezsiniz. Hocam kulaklıktan memnun musunuz? Anker Q10i düşünüyorum veyahut JBL 510BT hangisi alacağımı bilemiyorum kararsız kaldım.

Bu yaşadığım problem çok büyük bir problem olmadığı için göz ardı edeceğim sanırım. Sorunuza gelecek olursam Anker Q10ı'yi kullanma fırsatım olmadı fakat muhtemelen kulakları kapatmasından dolayı JBL'den daha yüksek ses verir. Fakat kulaklık yapısı itibari ile uzun sürelerde rahatsız edebilir veya terleme yapabilir. Eğer deneme şansınız var ise iki kulaklığı da kullanıp deneyin. Eğer deneme şansınız yok ise kulaklık yapılarını, kullanım şekliniz ve kullanım sürelerinizi düşünerek seçin.

Bu yaşadığım problem çok büyük bir problem olmadığı için göz ardı edeceğim sanırım. Sorunuza gelecek olursam Anker Q10ı'yi kullanma fırsatım olmadı fakat muhtemelen kulakları kapatmasından dolayı JBL'den daha yüksek ses verir. Fakat kulaklık yapısı itibari ile uzun sürelerde rahatsız edebilir veya terleme yapabilir. Eğer deneme şansınız var ise iki kulaklığı da kullanıp deneyin. Eğer deneme şansınız yok ise kulaklık yapılarını, kullanım şekliniz ve kullanım sürelerinizi düşünerek seçin.
Benim kulaklık bugün geldi. Sol taraf en ufak sarsıntıda kendi kendine açılıyor ayar yapsam dahi. O yüzden iade'ye gönderdim. Yeniden satın alacağım.

Geri
Yukarı