JBL T510BT kulaklığın mikrofonu PC'de çalışmıyor

darkkkghostt

Centipat
Daha fazla  
JBL T510BT kulaklığı USB dongle ile PC'ye bağlıyorum video izliyorum oyun oynuyorum, burada bir sıkıntı yok ancak Discord'da bir aramaya girdiğim an kulak dırrrr diye ses vermeye başlıyor. Ses kaydedicisinde de sesi almıyor. Çözümünü bilen varsa şimdiden teşekkür ediyorum.

Yanlış bilgi, benim ablamın Bluetooth kulaklığı hem mikrofon hem de ses veriyor aynı anda.
Windows üzerinde mi Android üzerinde mi? Ayrıca zaten verebilir. Ancak örneğin Android bir cihazda telefonla konuşurken müzik açmayı deneyin, kalitesiz bir biçimde açacaktır. Windows'ta da aynı şekilde kullanabilirsiniz ancak ses kalitesinden fazlasıyla ödün verirsiniz.

Windows üzerinde mi Android üzerinde mi? Ayrıca zaten verebilir. Ancak örneğin Android bir cihazda telefonla konuşurken müzik açmayı deneyin, kalitesiz bir biçimde açacaktır. Windows'ta da aynı şekilde kullanabilirsiniz ancak ses kalitesinden fazlasıyla ödün verirsiniz.

Telefonla konuşurken sorun çıkarmıyor, müzik açmayı denemedim. Ayrıca bilgisayarda da Discord'da sorun olmuyordu.

Geri
Yukarı